logo
fonas
Organizatorius
Infobalt
Rangovai
Visus PlenusLitexpo
Partneris
Ūkio ministerija
Interneto tiekėjas
Baltneta
TelevizijaRadijas
TV4RC2
Parodos alus
Gubernija
Rėmėjai
Rėmėjai
 

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

Vilnius, spalio 25 d. Parodos „Infobalt 2002“ metu „Sonex grupės“ stende savo sprendimus pristato ir Latvijoje įsikūrusi „Sonex Grupei“ priklausanti bendrovė „Softex Latvija“.

Tai pirmas atvejis, kuomet „Infobalt“ parodoje dalyvauja užsienyje dirbanti „Sonex grupės“ bendrovė. „Softex Latvija“ parodoje demonstruoja elektroninių dokumentų valdymo sistemą „DocLead“ bei daugiatikslį interneto portalą „PortNet“, kurie buvo sėkmingai panaudoti Latvijoje, įgyvendinant „elektroninio miesto“ projektą Ventspilyje.

Abu produktai yra išversti į lietuvių kalbą ir bus pradėti diegti Lietuvos įmonėse.

„Mes esame tarptautinė, pan-Baltic IT bendrovių grupė ir turime puikias galimybes keistis produktais, technologijomis, žiniomis ir patirtimi tarp skirtingose šalyse dirbančių „Sonex grupės“ bendrovių“ – sakė „Sonex Grupės“ generalinis direktorius Arūnas Bartusevičius.

Anot jo, bendrovė tikisi, kad ir Latvijoje sukurti dokumentų valdymo bei kiti sprendimai bus naudingi mūsų klientams Lietuvoje“. Pasak A.Bartusevičiaus, sėkmingai įdiegti ir veikiantys projektai viename iš didesnių Latvijos miestų – Ventspilyje – leidžia tikėtis, kad šio miesto pavyzdžiu paseks ir kiti Latvijos, o taip pat ir Lietuvos miestai.

Artimiausiu metu „Sonex Grupė“ pradės diegti „DocLead“ dokumentų valdymo sistemą sau priklausančiose bendrovėse, taip pat šiuo sprendimu per pirmąsias parodos dienas jau susidomėjo ir nemažai Lietuvos įmonių.

Kaip tvirtina „Softex Latvija“ pardavimų vadovas Raimondas Blumbergas, ir pačioje Latvijoje jau susidarė nemaža eilė organizacijų, norinčių diegti šį sprendimą.

Pagrindinės „Softex Latvija“ veiklos kryptys – el.verslas ir su IT susijusių projektų rengimas bei realizavimas. Didžiausias „Softex Latvija“ realizuotas projektas yra Ventspilio miesto savivaldybės ir su ja susijusių įmonių IT strategijos parengimas ir vieningo IT projekto realizavimas.

Lietuvos informacijos technologijų, telekomunikacijų ir raštinės įrangos įmonių asociacija "Infobalt" parodą rengia jau devintą kartą. Šiemet parodoje dalyvauja daugiau kaip 200 dalyvių.

Per pirmąsias dvi parodos dienas ją aplankė daugiau kaip 20 tūkst. lankytojų.

2002-10-25

  Konkursai

Konkursai

Infobalt TV

fonas
 

   
INFOBALT: Vokiečių g. 28/17–16, 2001 Vilnius. Tel. 8 22 62 26 23, faksas 8 22 62 26 29, el. paštas: office (eta) infobalt.lt Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos