logo
fonas
Organizatorius
Infobalt
Rangovai
Visus PlenusLitexpo
Partneris
Ūkio ministerija
Interneto tiekėjas
Baltneta
TelevizijaRadijas
TV4RC2
Parodos alus
Gubernija
Rėmėjai
Rėmėjai
 

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

Vilnius, spalio 24 d. Tarptautinėje parodoje "Infobalt 2002" ketvirtadienį lankėsi Lietuvos prezidentas Valdas Adamkus, kuris susipažino su Lietuvos bendrovių siūloma programine įranga bei informacijos technologijų sprendimais.

Prezidentas susipažino su Krašto apsaugos ministerijos pristatytomis karinėmis technologijomis, sukurtomis Lietuvos mokslo institucijų pagal NATO „Mokslas taikai“ ir bendrą Krašto apsaugos bei Švietimo ir mokslo ministerijų Mokslo ir technologijų plėtros 2001–2003 metų programas.

Šioms programoms įgyvendinti skirta 17 mln. litų. Krašto apsaugos ekspozijoje V.Adamkus susipažino su Vilniaus Universiteto Lazerinių tyrimų centro, Puslaidininkių fizikos instituto, Kauno technologijos universiteto, Gynybos technologijų instituto eksponatais.

Prezidentas taip pat lankėsi Mokslo ir technologijų parke, kuriame šalies mokslo institucijos pristatė savo pasiekimus informacijos technologijų srityje. V.Adamkus domėjosi, kaip Lietuvos švietimo ir verslo institucijos yra pasirengusios įsisavinti Europos Sąjungos lėšas.

Prezidentui buvo pristatyti interneto viešosios prieigos taškų plėtros projektai, atviro kodo programos bei informacijos technologijų verslo inkubatorių projektai.

V.Adamkus lankėsi pirmaujančių Lietuvos informacijos technologijų bendrovių stenduose, domėjosi telekomunikacijų plėtros perspektyvomis, su parodos organizatoriais aptarė informacinės visuomenės plėtros klausimus.

Lietuvos informacijos technologijų, telekomunikacijų ir raštinės įrangos įmonių asociacija "Infobalt" parodą rengia jau devintą kartą. Šiemet parodoje dalyvauja daugiau kaip 200 dalyvių.

Per pirmąsias dvi parodos dienas ją aplankė daugiau kaip 20 tūkst. lankytojų.

2002-10-24

  Konkursai

Konkursai

Infobalt TV

fonas
 

   
INFOBALT: Vokiečių g. 28/17–16, 2001 Vilnius. Tel. 8 22 62 26 23, faksas 8 22 62 26 29, el. paštas: office (eta) infobalt.lt Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos