logo
fonas
Organizatorius
Infobalt
Rangovai
Visus PlenusLitexpo
Partneris
Ūkio ministerija
Interneto tiekėjas
Baltneta
TelevizijaRadijas
TV4RC2
Parodos alus
Gubernija
Rėmėjai
Rėmėjai
 

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

Vilnius, spalio 25 d. Lietuvos informacijos technologijų bendrovė “Baltic Amadeus” tarptautinėje parodoje “InfoBalt 2002” pristato universalią “elektroninio popieriaus” koncepciją - komplektą įrankių ir priemonių popieriniam dokumentui į kompiuterį įkelti, kurti ir tvarkyti dokumentus pagal „Adobe“ „ePaper“ koncepciją.

Pristatomą komplektą sudaro naujausi „Microtek“ skeneriai, „ABBYY“ optinio atpažinimo programos „FineReader” ir „FormReader”, bei „Adobe“ „Acrobat“ šeimos programos, penktadienį surengtoje spaudos konferencijoje sakė “Baltic Amadeus” Distribucijos skyriaus direktorius Remigijus Gineitis.

Pasak jo, “Baltic Amadeus” Distribucijos skyrius pristatomus produktus, reikalingas žinias bei konsultacijas teiks per daugiau kaip 200 savo prekybos partnerių, todėl kiekvienas Lietuvos vartotojas galės realiai susipažinti su „ePaper“ bei įvertinti šios koncepcijos teikiamą naudą.

„ePaper“ koncepcija suteikia galimybę kurti ir valdyti elektroninius dokumentus naudojant elektroninio parašo, apsaugos, kitas galimybes, dirbti su vienu dokumentu keliems žmonėms per internetą. „ePaper“ dokumentas negali būti „užkrėstas“ kompiuteriniu virusu.

R.Gineičio teigimu, visi siūlomo komplekto produktai yra patobulinti taip, kad su jais būtų galima paprasčiau dirbti bei lengviau juos įsisavinti. Be to, komplekte siūlomos programos yra papildytos naujomis funkcijomis, būdingomis darbui su archyviniais dokumentais, programos veikia su visomis Vidurio Europos abėcėlėmis.

Per pirmuosius devynis 2002 metų mėnesius “Baltic Amadeus” apyvarta buvo 21,9 mln. litų ir lyginant su tuo pačiu praėjusių metų laikotarpiu, išaugo 42 proc. 2001 metais bendrovės apyvarta buvo 27.1 mln. litų, šiuos metus planuojama baigti su 32,1 mln. litų apyvarta.

Lietuvos informacijos technologijų, telekomunikacijų ir raštinės įrangos įmonių asociacija "Infobalt" parodą rengia jau devintą kartą. Šiemet parodoje dalyvauja daugiau kaip 200 dalyvių.

Per pirmąsias dvi parodos dienas ją aplankė daugiau kaip 20 tūkst. lankytojų.

2002-10-25

  Konkursai

Konkursai

Infobalt TV

fonas
 

   
INFOBALT: Vokiečių g. 28/17–16, 2001 Vilnius. Tel. 8 22 62 26 23, faksas 8 22 62 26 29, el. paštas: office (eta) infobalt.lt Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos