logo
fonas
Organizatorius
Infobalt
Rangovai
Visus PlenusLitexpo
Partneris
Ūkio ministerija
Interneto tiekėjas
Baltneta
TelevizijaRadijas
TV4RC2
Parodos alus
Gubernija
Rėmėjai
Rėmėjai
 

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

Vilnius, spalio 23 d. Jau penkioliktus metus Lietuvos informacijos technologijų rinkoje dirbanti bendrovė “Baltic Amadeus” šiemetinėje “Infobalt” parodoje pristato pačius naujausius informacijos apdorojimo sprendimus bei paslaugas, paremtus turima patirtimi ir pažangiausiomis bendrovės partnerių – “Microsoft”, IBM, HP, “Cisco Systems”, “Progress” ir kitų – technologijomis.

“Ekspansijos į užsienį mes dabar neakcentuojame – yra daug projektų, kuriuos reikia įgyvendinti Lietuvoje’, - trečiadienį parodoje “Infobalt 2002” žurnalistams sakė bendrovės prezidentas

Viktoras Tonkich.

“Dalyvaudami parodose mes siekiame supažindinti naujomis technologijomis besidominčią Lietuvos visuomenę su naujais IT sprendimais, produktais ir paslaugomis, parodyti jų galimybes ir naudą, atskleisti pasaulinės IT rinkos raidos tendencijas” – sakė V.Tonkich.

Pasak jo, vedama šio tikslo “Baltic Amadeus” ne tik dalyvavo visose iki šiol vykusiose “Infobalt” ir “BalticInfo” parodose, tačiau ir pati rengdavo naujų technologijų pristatymus Lietuvos visuomenei tuomet, kai specializuotos IT parodos dar nebuvo rengiamos.

Per pirmuosius devynis 2002 metų mėnesius bendrovės apyvarta buvo 21,9 mln. litų ir lyginant su tuo pačiu praėjusių metų laikotarpiu, išaugo 42 proc. 2001 metais bendrovės apyvarta buvo 27.1 mln. lt, o šiuos metus planuojama baigti su 32,1 mln. lt apyvarta.

“Jau kelinti metai iš eilės auga programinės įrangos ir paslaugų dalis bendroje “Baltic Amadeus” apyvartoje ir šiemet ji gali pasiekti 32 proc.” – sakė V.Tonkich. Anot jo, tai patvirtina, kad ir Lietuvos rinkoje yra tokių paslaugų poreikis.

Šiuo metu bendrovė savo veiklą koncentruoja tokiomis kryptimis – informacinių technologijų infrastruktūros kūrimas ir valdymas, programinių sistemų integravimas, verslo valdymo bei dokumentų valdymo sistemų diegimas.

V.Tonkichas teigė, jog bendrovės tendencija yra paslaugų tiekimo augimas. Jis pridūrė, jog palyginus su praėjusiais metais pajamos iš paslaugų padvigubėjo.

Stambiausias bendrovės šiemet įgyvendintas projektas buvo Vidaus reikalų ministerijoje įgyvendintas 4 mln. litų vertės PHARE projektas “Nacionalinių registrų vystymas ir integravimasis į Šengeno informacinę sistemą”, kuris apima 1000 kompiuterių, programinę įrangą, kompiuterių tinklo įrangą ir periferinius įrenginius.

Taip pat paminėtina ir Vertybinių popierių komisijai sukurta VPK informacinė sistema, leidžianti efektyviau prižiūrėti bei kontroliuoti šalies kapitalo rinką ir jos dalyvius. Šios sistemos darbų vertė – 1 mln. litų. Svarbus ir Žemės ūkio ministerijoje įdiegtas 0,4 mln. litų vertės PHARE projektas “Žemės ūkio informacinė sistema”.

“Baltic Amadeus” – “Microsoft Business Solutions” partnerė, parodoje pristato “Microsoft Business Solutions-Axapta” verslo valdymo sprendimus, o taip pat ir pačios bendrovės sukurtas sistemas - darbo organizavimo ir dokumentų tvarkymo sistemą, bei kokybės vadybos dokumentų valdymo sistemą.

“Baltic Amadeus” distribucijos padalinys parodoje pristato savo partnerių – bendrovių “ABBYY", "ACDSystems", "Adobe", "Corel", "Epson", "Microtek", "Promt", "ScienicSoft", "Verbatim", "Wacom", "WinSoft", ir kitus produktus.

2002-10-23

  Konkursai

Konkursai

Infobalt TV

fonas
 

   
INFOBALT: Vokiečių g. 28/17–16, 2001 Vilnius. Tel. 8 22 62 26 23, faksas 8 22 62 26 29, el. paštas: office (eta) infobalt.lt Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos