logo
fonas
Organizatorius
Infobalt
Rangovai
Visus PlenusLitexpo
Partneris
Ūkio ministerija
Interneto tiekėjas
Baltneta
TelevizijaRadijas
TV4RC2
Parodos alus
Gubernija
Rėmėjai
Rėmėjai
 

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

Vilnius, spalio 23 d. Viena didžiausių Lietuvos informacijos technologijų bendrovė „Blue Bridge“ prognozuoja, kad informacijos technologijų rinkos augimas nesulėtės ir kitais metais.

„Kol kas dar ne visos pramonės šakos yra kompiuterizuotos ir rinka dar nėra prisotinta, todėl manome, kad jos augimas tęsis ir kitais metais“, - trečiadienį parodoje „Infobalt 2002“ surengtoje spaudos konferencijoje sakė „Blue Bridge“ pardavimų ir rinkodaros direktorius Dalius Butkus.

Pasak jo, šiuo informacijos technologijų rinka jau pasiekė tą lygį, kai bendrovės pageidauja ne vien kompiuterių, bet ir paslaugų.

"Blue Bridge" devynių mėnesių pardavimai, palyginti su tuo pačiu praėjusių metų laikotarpiu, išaugo 16,7 proc. iki 37,263 mln. litų.

Bendrovė šiemet tikisi pasiekti 60 mln. litų apyvartą – 23,2 proc. didesnę nei 2001 metais.

"Blue Bridge" spalio pradžioje pasirašė ketinimų protokolą, kuriame numatoma, jog bus įsigytas kontrolinis specializuotos programavimo bendrovės "Sidabrinis tinklas" akcijų paketas.

Šiuo metu "Blue Bridge" valdo 17 proc. "Sidabrinio tinklo" akcijų, kurias įsigijo 2000 metų pabaigoje.

“Sidabrinio tinklo” direktoriaus Andriaus Dienio teigimu, kontrolinį akcijų paketą “Blue Bridge” įsigis išpirkdama naują bendrovės akcijų emisiją ir nupirkusi dalį akcijų iš dabartinių akcininkų.

Parodoje “Infobalt 2002” “Blue Bridge” pristato informacinių sistemų infrastruktūros sprendimus.

Trečiadienį Vilniuje prasidėjusi informacijos technologijų, telekomunikacijų ir raštinės įrangos įmonių asociacijos "Infobalt" organizuojama keturių dienų paroda " Infobalt 2002" yra didžiausia tokio pobūdžio paroda Baltijos šalyse.

Pirmoji parodos diena skirta informacijos technologijų specialistams, verslininkams, politikams. Jų tikimasi sulaukti maždaug 20 tūkstančių.

Lietuvos informacijos technologijų, telekomunikacijų ir raštinės įrangos įmonių asociacija "Infobalt" parodą rengia jau devintą kartą. Šiemet parodoje yra daugiau kaip 200 dalyvių.

2002-10-23

  Konkursai

Konkursai

Infobalt TV

fonas
 

   
INFOBALT: Vokiečių g. 28/17–16, 2001 Vilnius. Tel. 8 22 62 26 23, faksas 8 22 62 26 29, el. paštas: office (eta) infobalt.lt Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos