logo
fonas
Organizatorius
Infobalt
Rangovai
Visus PlenusLitexpo
Partneris
Ūkio ministerija
Interneto tiekėjas
Baltneta
TelevizijaRadijas
TV4RC2
Parodos alus
Gubernija
Rėmėjai
Rėmėjai
 

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

Vilnius, spalio 23 d. Premjeras Algirdas Barazauskas ir Seimo pirmininkas Artūras Paulauskas gana skeptiškai vertina ketinimus Lietuvos įsteigti naują instituciją, kuri būtų atsakinga už informacinių technologijų plėtrą.

„Tokią instituciją jau turime – tai Informacinės visuomenės plėtros komitetas prie Lietuvos Vyriausybės“, - trečiadienį parodos „Infobalt 2002“ metu surengtoje spaudos konferencijoje sakė A.Brazauskas.

Apie galimybę Lietuvoje steigti naują instituciją, kuri būtų atsakinga už informacijos technologijas, pirmadienį kalbėjo šalies prezidentas Valdas Adamkus. Anot jo, tai leistų išvengti dabar aktualaus susikalbėjimo tarp atskirų valstybinių žinybų trūkumo.

A.Brazauskas teigė nesąs detaliai susipažinęs su Prezidento siūlymais, todėl dabar kategoriškai vertinti tokios institucijos būtinybės nenorėtų.

„Yra įkurtas Informacinės visuomenės plėtros komitetas. Galbūt, reikėtų labiau koordinuoti jo veiklą, suteikti jam daugiau teisių, tačiau kurti naują instituciją nėra tikslinga“, - spaudos konferencijoje tvirtino A.Paulauskas.

Už naujos institucijos sukūrimą pasisako ir asociacijos „Infobalt“ atstovai. Po susitikimo su V.Adamkumi „Infobalt" viceprezidentas Romualdas Krukauskas antradienį tvirtino, kad tokia institucija yra būtuina, siekiant sėkmingai vystyti informacines technologijas Lietuvoje.

R.Krukausko teigimu, šiuo metu atskiros funkcijos yra "išmėtytos" įvairioms institucijoms. Galimybė steigti panašią instituciją yra nagrinėjama ir Latvijoje.

Trečiadienį Vilniuje prasidėjusi informacijos technologijų, telekomunikacijų ir raštinės įrangos įmonių asociacijos "Infobalt" organizuojama keturių dienų paroda "Infobalt 2002" yra didžiausia tokio pobūdžio paroda Baltijos šalyse.

Pirmoji parodos diena skirta informacijos technologijų specialistams, verslininkams, politikams. Jų tikimasi sulaukti maždaug 20 tūkstančių.

Lietuvos informacijos technologijų, telekomunikacijų ir raštinės įrangos įmonių asociacija "Infobalt" parodą rengia jau devintą kartą. Šiemet parodoje yra daugiau kaip 200 dalyvių.

2002-10-23

  Konkursai

Konkursai

Infobalt TV

fonas
 

   
INFOBALT: Vokiečių g. 28/17–16, 2001 Vilnius. Tel. 8 22 62 26 23, faksas 8 22 62 26 29, el. paštas: office (eta) infobalt.lt Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos