logo
fonas
Organizatorius
Infobalt
Rangovai
Visus PlenusLitexpo
Partneris
Ūkio ministerija
Interneto tiekėjas
Baltneta
TelevizijaRadijas
TV4RC2
Parodos alus
Gubernija
Rėmėjai
Rėmėjai
 

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

Vilnius, spalio 21 d. (BNS). Prezidentas Valdas Adamkus ragina Lietuvoje steigti vieną instituciją, kuri būtų atsakinga už informacijos technologijas – anot prezidento, tai leistų išvengti dabar aktualaus susikalbėjimo tarp atskirų valstybinių žinybų trūkumo.

Pirmadienį prasidėjusioje tarptautinėje konferencijoje "Informacinė visuomenė" ir “Investuotojų lyga” V.Adamkus pabrėžė, kad auganti Baltijos šalių informacinių technologijų rinka, didėjantis eksportas bei investicijos į regioną sudaro visas sąlygas siekti užsibrėžto tikslo, kad 2015 metais 25 procentai Lietuvos nacionalinio produkto būtų sukurta informacinių technologijų ir telekomunikacijų sektoriuje.

“Ypač vertinama privataus sektoriaus parama - vis daugiau darbdavių investuotoja į darbuotojų mokymą, įmonių kompiuterizavimą”, - teigė V.Adamkus.

Pasak jo, verslo ir prekybos modernizavimas, eksportas, investicijos į naujųjų technologijų verslą Baltijos šalyse bei elektroninių ir telekomunikacinių paslaugų plėtra jau seniai laikomi itin svarbia pažangių ūkinio ir visuomeninio gyvenimo, kultūros ir mokslo permainų dalimi.

Spalio 21-22 dienomis Vilniuje vykstanti ketvirtoji tarptautinė konferencija "Informacinė visuomenė: kuriant modernaus darbo ir prekybos zoną" ir Investuotojų lyga: "Investicijos į žinių ekonomikos dalyvius: regioninės Baltijos šalių galimybė" yra pirmą kartą įtraukta į svarbiausių Europos Sąjungos informacinės visuomenės renginių sąrašą.

Konferencijoje laukiama apie 150 pranešėjų iš Europos Komisijos, Pasaulio banko, Pasaulio prekybos organizacijos, Lietuvos bei užsienio įmonių. Konferencijoje dalyvauja 600-700 dalyvių iš viso pasaulio.

Spalio 23-26 dienomis Lietuvos parodų centre “Litexpo” vyks devintoji tarptautinė informacinės visuomenės technologijų paroda "Infobalt", kurioje šiemet ketina dalyvauti daugiau nei 200 informacinių technologijų bei telekomunikacijų (ITT) įmonių ir mokslo organizacijų.

2002-10-21

  Konkursai

Konkursai

Infobalt TV

fonas
 

   
INFOBALT: Vokiečių g. 28/17–16, 2001 Vilnius. Tel. 8 22 62 26 23, faksas 8 22 62 26 29, el. paštas: office (eta) infobalt.lt Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos