logo
fonas
Organizatorius
Infobalt
Rangovai
Visus PlenusLitexpo
Partneris
Ūkio ministerija
Interneto tiekėjas
Baltneta
TelevizijaRadijas
TV4RC2
Parodos alus
Gubernija
Rėmėjai
Rėmėjai
 

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

Įvyko pirmoji spaudos konferencija,skirta INFOBALT INFORMACINĖS VISUOMENĖS TECHNOLOGIJŲ SAVAITEI 2002

INFOBALT asociacija BNS naujienų agentūroje rugsėjo 16 dieną surengė pirmąją anonsinę  spaudos konferenciją,skirtą spalio 21-26dienomis vyksiančiai INFOBALT INFORMACINĖS VISUOMENĖS SAVAITEI 2002.

Apie būsimus renginius ir naujienas spaudos ,radijo bei televizijos žurnalistams pasakojo asociacijos INFOBALT vykdomasis direktorius D.Juknys,valdybos narys A.Levickas,bendrovės VISUSPLENUS projektų vadovas A.Ališauskas,LITEXPO parodų rūmų  direktorius A.Tarvydas.

Pasak D.Juknio viena iš didžiausios visame Baltijos šalių regione informacinės visuomenės technologijų parodos INFOBALT 2002 naujovių tai,jog ji tarsi persikels už ekspozicijos salių ribų-Vilniaus senamiesčio gatvėse  bus galima prisijungti prie nemokamo bevielio interneto ir “dairytis” tiek parodojeINFOBALT 2002,tiek ir 4-oje tarptautinėje konferencijoje INFORMACINĖ VISUOMENĖ 2002,INVESTUOTOJŲ LYGA,MULTIMEDIJOS LYGA,,TELEBALT.

Taip pat vyks seminarų transliacijos internete,nuotolinio darbo ir mokymosi  galimybių demonstravimas,teletiltai,viktorinos ir konkursai mobiliųjų telefonų bei SMS pagalba,eMugės ekspozicija,kur įsikurs ITT laisvalaikio projektai,žaidimai ir t.t.

Šiemet  naudojama elektroninė parodos lankytojų bilietų apskaitos ir kontrolės sistema leis ne tik žinoti jų skaičių,bet ir kas iš kokių  įmonių joje apsilankė.

Parodoje įsikurs ir didelis INFOBALT mokslo bei technologijų parkas,kuriame savo geriausius produktus ITT srityje pristatys mokslo,švietimo,kultūros organizacijos,pramonės įmonės.Čia taip pat  bus pristatoma Europos Sąjungos programos  ITT srityje,valstybinių institucijų projektai,Lietuvoje veikiantys naujųjų technologijų parkai,inkubatoriai ir klasterių projektai. 

    

Pasak parodos organizatorių  tikimasi sulaukti apie230 Lietuvos ir užsienio įmonių.Jos ne tik sieks pritraukti verslo klientus,bet dar daugiau “eis” pas vartotojus,siūlydamos didelį spektrą taikomųjų ITT sprendimų.

2002-09-19

  Konkursai

Konkursai

Infobalt TV

fonas
 

   
INFOBALT: Vokiečių g. 28/17–16, 2001 Vilnius. Tel. 8 22 62 26 23, faksas 8 22 62 26 29, el. paštas: office (eta) infobalt.lt Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos