logo
fonas
Organizatorius
Infobalt
Rangovai
Visus PlenusLitexpo
Partneris
Ūkio ministerija
Interneto tiekėjas
Baltneta
TelevizijaRadijas
TV4RC2
Parodos alus
Gubernija
Rėmėjai
Rėmėjai
 

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

Labai svarbi įmonės sėkmingos veiklos prielaida - patikima finansų apskaita bei operatyvus objektyvios informacijos pateikimas įmonės veiklos valdymo sistemai. Viena populiariausių šios paskirties kompiuterinių programų pasaulyje yra universali verslo valdymo, firmos veiklos automatizavimo ir finansinės apskaitos sistema SCALA.


Scala palengvina įmonės finansinį administravimą ir operatyvų planavimą.

Visi moduliai yra suprojektuoti pagal vienodą modelį, ir tuo labai palengvinamas bei supaprastinamas sistemos instaliavimas bei vartotojų apmokymas. Finansai, logistika, gamybos bei projektų ir paslaugų (serviso) valdymas, darbo užmokestis - visos šios funkcijos yra įtrauktos į Scala kaip moduliai. Modulius galima gana laisvai pasirinkti. Sistemos finansinę dalį sudaro Didžioji, Pardavimo ir Pirkimo knygos, kurias galima papildyti Ilgalaikio turto, Konsolidacijos ir Piniginių srautų planavimo funkcijomis. Scala logistika apima Atsargų valdymo, Pardavimo ir Pirkimo užsakymų apdorojimo funkcijas, kurias išplečia Statistikos modulis. Papildomai galima įsigyti Serijinių numerių ir Gaminių struktūrų kontrolės funkcijas.

Sistemoje lygiagrečiai gali būti vartojama per 40 kalbų, lietuvių kalba - viena iš jų, be to, apskaitoje galima naudoti 30 skirtingų valiutų. Europos Valiutų Sąjungos reikalavimai - visa tai jau išspręsta Scala`oje. Taipogi numatytos galimybės integruotis su kitomis programomis ir efektyvūs sprendimai nutolusiems vartotojams.

Scala sistema pilnai suderinta su Microsoft standartais.

Ji sertifikuota kaip "Designed for Microsoft BackOffice". Sistemoje numatytos vartotojų įrankų juostos, individualiai aprašomi meniu ir funkciniai klavišai. Galinti dirbti Novell Netware ir Windows NT tinklo operacinėse aplinkose naudojanti ) duomenų bazėmis, Scala vystoma labiau orientuojantis į Microsoft technologijas. Jau sukurta iScala – realus pirmaujančių technologijų įsisavinimo pavyzdys. Scala Developer Editions vartotojams suteikia programavimo galimybę. Tai pasiekta integravus Microsoft VBA aplinką į standartinį Scala paketą. Taip pat yra sukurti specialūs sprendimai chemijos pramonei – Scala Pharma ir sprendimas viešbučiams Scala Hospitality.

Patalpino: Ramūnas Dirvelis, INIDA

2002-10-22

  Konkursai

Konkursai

Infobalt TV

fonas
 

   
INFOBALT: Vokiečių g. 28/17–16, 2001 Vilnius. Tel. 8 22 62 26 23, faksas 8 22 62 26 29, el. paštas: office (eta) infobalt.lt Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos