logo
fonas
Organizatorius
Infobalt
Rangovai
Visus PlenusLitexpo
Partneris
Ūkio ministerija
Interneto tiekėjas
Baltneta
TelevizijaRadijas
TV4RC2
Parodos alus
Gubernija
Rėmėjai
Rėmėjai
 

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

3M kompanija pristato “3M™ Digital Wall Display” -  unikalų VIENĄ sprendimą , kuris integruoja  visas pagrindines vaizdo ir garso priemones , naudojamas susitikimų ir konferencijų patalpose.

“3M™  Digital Wall Display”  -  visiškai nauja vaizdo projektavimo gaminių kategorija . Produktas buvo pristatytas didžiausiose pasaulio AV industrijos parodose - Infocomm'2002 , CeBit'2002 , Photokina'2002.

Pamatykite , išbandykite ir įsitikinkite ! 3M stendas parodoje Infobalt'2002 - salė Nr.5 , stendo Nr.S5.18

Jūs pamatysite kaip vienas gaminys - kabinamas ant sienos plonas ekranas -  integruoja  tokių prietaisų funkcijas : multimedia projektoriaus , projekcinio ekrano,  rašomosios lentos ,  kopijavimo lentos , skaitmeninės interaktyvios lentos , TV monitoriaus bei garsiakalbių.

  • Šiame ekrane galima rašyti spalvotais žymekliais , o visą informaciją atspausdinti , prijungus rašalinį spausdintuvą. Tam nereikia nei kompiuterio , nei programinės įrangos. Taigi, visa informacija , kurią jūs rašote susitikimo metu ant šios lentos – iš karto gali būti atspausdinta bei išdalinta susitikimo dalyviams.
  • Prijungus kompiuterį arba video signalo šaltinį , šis įrenginys taps dideliu projekciniu ekranu su integruota stereo garso sistema.  Visiškai naujos projekcijos technologijos dėka – “3M™ Digital Wall Display”  nereikalingas įprastinis projekcinis atstumas (pats įrenginys yra ir projektorius!) – todėl taupoma susitikimų patalpos erdvė , o pranešėjas gali stovėti priešais ekraną ir laisvai judėti – šviesos spindulys nešvies į akis. 3M taip pat sukūrė Vikuiti™ šviesos atspindžio stiprinimo technologiją – ekrano paviršius yra padengtas specialia plona plėvele , kuri leidžia auditorijai stebėti vaizdą ekrane 170° laipsnių kampu , o tai užtikrina puikų matomumą iš bet kurios patalpos vietos.
  • Ant projektuojamo kompiuterinio vaizdo jūs galite žymėti savo pastabas ,  kurias vėliau galima išsaugoti , kaupti bei platinti skaitmeniniu formatu, kadangi visi pakeitimai išsaugomi jūsų kompiuteryje.  Todėl kolektyvinis idėjų svarstymas yra itin kūrybingas – sparčiai kintančią informaciją galima įvesti nedelsiant ir valdyti . Viskas išsaugoma skaitmeniniu formatu , todėl nereikia nieko žymėtis , užsirašinėti – grupė gali susikaupusi dalyvauti susirinkime ir nesirūpinti jokiais konspektais.
  • Įrenginys taip pat pasižymi interaktyviu kompiuterio valdymu tiesiogiai liečiant patį ekraną , todėl skaitmeninu rašikliu galite valdyti informaciją lygiai taip pat kaip dirbate su kompiuterio pele.
  •  “3M™  Digital Wall Display” taip pat  gali būti naudojamas su bet kokia vaizdo konferencijų sistema .

Ši unikali  technologija pateikia visiškai naują sprendimą vartotojams. Didžiausias šio produkto privalumas yra tas , kad visi susitikimų kambaryje įprastai naudojami įrenginiai yra integruoti į vieną puikaus dizaino gaminį ir šiuo produktu yra labai paprasta naudotis.

Patalpino: Rolandas Papinigis, 3M ATSTOVYBĖ

2002-10-18

  Konkursai

Konkursai

Infobalt TV

fonas
 

   
INFOBALT: Vokiečių g. 28/17–16, 2001 Vilnius. Tel. 8 22 62 26 23, faksas 8 22 62 26 29, el. paštas: office (eta) infobalt.lt Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos