logo
fonas
Organizatorius
Infobalt
Rangovai
Visus PlenusLitexpo
Partneris
Ūkio ministerija
Interneto tiekėjas
Baltneta
TelevizijaRadijas
TV4RC2
Parodos alus
Gubernija
Rėmėjai
Rėmėjai
 

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

Nika 2002 – tai buhalterinės apskaitos ir verslo valdymo sistema, kuri palengvins finansininkų darbą, efektyvins visų įmonės darbuotojų veiklą, įmonės informacija taps gretai ir lengvai pasiekiama. Skirta visų rūšių įmonėms. Darbui su šia sistema reikalingas tik Internet Explorer, kuris yra įdiegtas visuose Windows šeimos operacinėse sistemose. Be to, su sistema galima dirbti ne tik vidiniame tinkle, bet ir internetu.

Jei Jūsų klientai ir partneriai reikalauja iš Jūsų operatyvumo, nebeverskite Jų laukti, kol pagaliau pasieksite ofisą, arba, kol Jūsų senoji programa ar Jūsų senas kompiuteris įvykdys operaciją. Įsigykite, tai ką e-verslas šiandien siūlo geriausia. Tai ne tik internetinės parduotuvės ir apmokėjimai internete. Tai visas Jūsų verslas perkeltas į elektroninę būseną, bevieles technologijas, palydovų signalus, šviesolaidžius ir varinius kabelius, tai verslas - per sekundės dalį pasiekiamas iš atokiausio pasaulio kampelio.

Patalpino: Giedrius Židonis, GIEDRIAUS ŽIDONIO IND.ĮM.

2002-10-15

  Konkursai

Konkursai

Infobalt TV

fonas
 

   
INFOBALT: Vokiečių g. 28/17–16, 2001 Vilnius. Tel. 8 22 62 26 23, faksas 8 22 62 26 29, el. paštas: office (eta) infobalt.lt Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos