logo
fonas
Organizatorius
Infobalt
Rangovai
Visus PlenusLitexpo
Partneris
Ūkio ministerija
Interneto tiekėjas
Baltneta
TelevizijaRadijas
TV4RC2
Parodos alus
Gubernija
Rėmėjai
Rėmėjai
 

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

DiALTA Di 200 taupo laiką, pinigus ir erdvę!

DiALTA Di200 yra idealus ryšių centras mažoms ar vidutinėms darbo grupėms, ir ne tik todėl, jog jis vienu įrenginiu atlieka keturias ryšių funkcijas – spausdinimą, kopijavimą, skenavimą ir elektroninio pašto ryšį. Šis įrenginys siūlo biurų darbuotojams ir daug kitų funkcijų, kurios nėra įprastos 20 puslapių per minutę klasės mašinose: popierių taupantis spausdinimas abiejose lapo pusėse, vartotojo sąsaja per didelį, labai intuityvų taktilinį displėjų,jis   užima nedaug vietos, atskiria spausdinimo bei kopijavimo darbus.

  Daugelyje biurų yra keli skirtingi įrenginiai kasdienėms ryšio užduotims atlikti: staliniai spausdintuvai, analoginis kopijuoklis, plokščias skeneris. Jie yra įvairiose vietose, naudoja skirtingas eksploatacines medžiagas, aptarnaujami pagal skirtingas sutartis – ir dažnai tik vidutinis darbo našumas bei kokybė, nors tokie įrenginiai yra “specializuoto funkcionalumo”. Ir priešingai - Di200 įrenginyje pritaikytas principas ”mažiau yra daugiau”.

Di200 buvo suprojektuotas turint omenyje ankštus biurus. Vidinės išvedimo lentynėlės dėka jis užima nedaug vietos,o tai reiškia, jog Jūs turite tik vieną įrenginį vietoje bent jau trijų, ir tą patį kompaktišką.

Daugelis biurų nežino tikrųjų savo spausdintuvo naudojimo išlaidų, nors puslapio spausdinimo lazeriniu ir  ypač  rašaliniu spausdintuvu kaina  yra gana aukšta. O su Di200 atlikto spaudinio arba kopijos  kaina  yra  žymiai  žemesnė.

Nors Di200 yra skaitmeninis spausdintuvas-kopijuoklis-skeneris, jo eksploatacines medžiagas pakeisti gali kiekvienas vartotojas. Todėl nereikia laukti, kol technikas pakeis, pavyzdžiui, šviesai jautrų cilindrą. Naudojantis šiuo biuro ryšių centru, ilgos prastovos tampa praeities dalyku.

Minolta PageScope programinė įranga labai palengvina spausdintuvo administravimą visame Jūsų kompiuterių tinkle. Ji leidžia vartotojams kontroliuoti ir valdyti savo spausdinimo darbus tiesiai iš savo kompiuterių per interneto naršyklę. Tokiu pat būdu bet kuris IT administratorius gali netgi įdiegti spausdintuvo tvarkykles visuose darbo grupės kompiuteriuose, stebėti visus tinkle esančius įrenginius ir analizuoti kasdienes spausdinimo darbų apimtis.

Minoltos Di200 atgamina vaizdus neprilygstama kokybe – ir ne tik todėl, kad jis kopijuoja didele 600 x 600 dpi skiriamąja geba. Jo ryškių nuskenuotų vaizdų negali paveikti išoriniai veiksniai, pvz., saulės šviesa, o skaitmeninė technologija duoda daugiau galimybių kūrybiškai apdoroti nuskenuotus vaizdus, pvz., automatiškai suformuoti bukletą ar pakartotinai išsikviesti užduotį.

Di200 turi skaitmeninio vaizdo atmintį, kuri atveria Jums daug kūrybiškumo ir našumo didinimo galimybių. Pavyzdžiui, nuskenuoti dokumentai gali būti spausdinami tiek kartų, kiek Jums reikia, prieš spausdinant vaizdą galima pasukti 90° kampu. Kitaip tariant, Jums nereikia rūpintis nuskenuoti originalus tiksliai taip, kaip guli popierius ant konkrečios lentynėlės – ši atmintis labai sumažina išmestinų kopijų kiekį.

Jeigu Jūs savo biure naudojote įprastą plokščią skenerį, Jūs įvertinsite Di200 duodamus privalumus. Pavyzdžiui, jo automatinis dokumentų tiektuvas reiškia, jog nebereikės gaišti laiko skenuojant dokumentus lapas po lapo. Modernumo lygis, kurio vertas Jūsų verslas.

Kaip tinklinis ryšių centras, Di200 siūlo Jums daugiau, negu tik skenuoti ir įsiminti dokumentus – Jūs galite pasirinkti skenavimo režimą pagal Jūsų specialius reikalavimus. Pavyzdžiui, Jūs galite nuskenuoti dokumentą ir pasiųsti jį elektroniniu paštu. Arba, kai dokumentai yra dideliais komplektais ar kai jie reikalingi dideliam vartotojų kiekiui, Jūs galite persiųsti nuskenuotus dokumentus į kompanijos serverį ir pasiųsti pranešimus potencialiems vartotojams – jokių problemų su Di200.

Palaikydamas visą skenavimo darbų ciklą, Di200 dar kartą įrodo, jog jis nėra tik paprastas skeneris. Minoltos skenavimo programinė įranga PageScope Cabinet dirba kaip vizualinis darbastalis, palengvindama dokumentų registravimą, paiešką ir perdavimą adresatams. Pavyzdžiui, failai yra rodomi vaizdų piktogramomis, ir juos lengva spausdinti ar pasiųsti elektroniniu paštu, naudojantis paprasta ‘pertempk ir numesk’ funkcija.

       Jūsų gaunama nauda su Di200:

·      Pilnas funkcijų palaikymas spausdinimo režime

·      Automatinis kopijavimo ir spausdinimo darbų atskyrimas

·      Spausdintuvo administravimas per interneto naršyklę

·      Aukščiausia kopijavimo kokybė

·      Skaitmeninių vaizdų atmintis

·      “Vieną kartą nuskenuok, daug kartų spausdink”

·      Automatinis dokumentų padavimas

·      Universalūs skenavimo režimai

·      Skenavimo valdymo programinė įranga

Patalpino: Dalia Leonavičiutė, MINOLTA BALTIA

2002-10-09

  Konkursai

Konkursai

Infobalt TV

fonas
 

   
INFOBALT: Vokiečių g. 28/17–16, 2001 Vilnius. Tel. 8 22 62 26 23, faksas 8 22 62 26 29, el. paštas: office (eta) infobalt.lt Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos