logo
fonas
Organiser
Infobalt
Rangovai
Visus PlenusLitexpo
Partners
Ūkio ministerija
Internet provider
Baltneta
TVRadio
TV4RC2
Beer of exhibition
Gubernija
Sponsors
Rėmėjai
 

"Attention!!! This is archival information!
All addresses, prices and other data contained on the web site are subject to change!"

3M ATSTOVYB?

Stand No.:    S5.18  

LIETUVA, LT-2001 VILNIUS, R?DNINK? G. 18/2
Tel.:+370 5 2629783
+370 698 41999
Fax:+370 5 2122063
E-mail:rpapinigis@mmm.com
WWW:www.3M.com/meetings
www.3M.com/office
www.3Mwalldisplay.com

Logo

Main activity: Office and conference equipment.

Other activities

„About...“

Main information:

3M turi 70 000 darbuotojų visame pasaulyje, 2001 finansinių metų pajamos sudarė daugiau nei 16 mlrd. JAV dolerių, o 60000 kompanijos produktų parduodama daugiau nei 200 pasaulio šalių. Detalesnę informaciją apie 3M galima rasti Interneto puslapiuose adresu http://www.3M.com.

About activity and products:

3M™ vaizdo projektavimo gaminiai, konferencijų įranga: kompiuteriniai multimedia projektoriai, 3M™ Wall Display, grafoprojektoriai, projekciniai ekranai, priedai projektoriams. 3M™ skaidrios plėvelės visų tipų spausdintuvams ir kopijavimo aparatams, Flip-Frame™ apsauginiai plėvelių aplankai. Post-it® ir Scotch™ raštinės reikmenys. 3M™ kompiuterių monitorių filtrai ir ergonominiai gaminiai kompiuterizuotai darbo vietai.

Other activities:

Video/multimedia presentations

3M pristatys naują ir unikalų sprendimą konferencijų ir susitikimų patalpoms

3M yra viena iš labiausiai naujoves skatinančių tarptautinių kompanijų , skiriančių dideles lėšas naujų technologijų kūrimui ir vystymui.

Lietuvoje labiausiai žinomi ir paplitę 3M kompanijos produktai yra konferencijų įranga ir reikmenys , kurių asortimentą sudaro : 

  • 3M™ multimedia projektoriai
  • 3M™ grafoprojektoriai
  • 3M™ projekciniai ekranai ir priedai projektoriams
  • 3M™ skaidrios plėvelės grafoprojektoriams bei Flip-Frame™  apsauginiai plėvelių aplankai

Parodoje Infobalt’2002 3M kompanija pristatys Lietuvos rinkai “3M™ Digital Wall Display”naują ir unikalų vieną sprendimą , kuris integruoja  visas pagrindines vaizdo ir garso priemones , naudojamas susitikimų ir konferencijų patalpose.

“3M™  Digital Wall Display”  -  visiškai nauja vaizdo projektavimo gaminių kategorija . Vienas gaminys - kabinamas ant sienos plonas ekranas -  integruoja  tokių prietaisų funkcijas : multimedia projektoriaus , projekcinio ekrano,  rašomosios lentos ,  kopijavimo lentos , skaitmeninės interaktyvios lentos , TV monitoriaus bei garsiakalbių.

“3M™ Digital Wall Display” yra itin paprastas naudotis. Kadangi jis atlieka rašomosios ir kopijavimo lentos funkcijas , šiame ekrane galima rašyti spalvotais žymekliais , o visą informaciją atspausdinti , prijungus rašalinį spausdintuvą. Tam nereikia nei kompiuterio , nei programinės įrangos. Prijungus kompiuterinio arba video signalo šaltinį , šis įrenginys tampa dideliu projekciniu ekranu su integruota stereo garso sistema.

Kadangi produktas turi integruotą skaitmeninės lentos funkciją - ant projektuojamo kompiuterinio vaizdo jūs galite žymėti savo pastabas, kurias vėliau galima išsaugoti , kaupti bei platinti skaitmeniniu formatu. Įrenginys taip pat pasižymi interaktyviu kompiuterio valdymu tiesiogiai liečiant patį ekraną. “3M™ Wall Display” taip pat  gali būti naudojamas su bet kokia vaizdo konferencijų sistema . Kadangi 3M Wall Display™  nereikalingas įprastinis projekcinis atstumas – šis įrenginys akivaizdžiai taupo susitikimų patalpos erdvę , o pranešėjas gali stovėti priešais ekraną ir laisvai judėti – šviesos spindulys nešvies į akis. 

Ši unikali  technologija pateikia visiškai naują sprendimą vartotojams ir visai vaizdo projektavimo gaminių rinkai. Didžiausias šio produkto privalumas yra tas , kad visi susitikimų kambaryje įprastai naudojami įrenginiai yra integruoti į vieną puikaus dizaino gaminį ir šiuo produktu yra labai paprasta naudotis.

Parodoje Infobalt’2002  3M taip pat pristatys ir naują multimedia projektorių asortimentą.

Maloniai kviečiame aplankyti 3M stendą : salė Nr.5 , stendo nr. S5.18

3M atstovybė Lietuvoje

 
fonas
 
   
INFOBALT: Vokiečių g. 28/17-16, 2001 Vilnius, Lithuania. Tel. 370 2 62 26 23, fax 370 2 62 26 29, office (et) infobalt.lt Top
Copyright © asociacija „Infobalt“. All rights reserved