logo
fonas
Organizatorius
Infobalt
Rangovai
Visus PlenusLitexpo
Partneris
Ūkio ministerija
Interneto tiekėjas
Baltneta
TelevizijaRadijas
TV4RC2
Parodos alus
Gubernija
Rėmėjai
Rėmėjai
 

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

SONIC SOFTWARE

Vis daugiau įmonių veiklos ir valdymo funkcijų perkeliama į elektroninę terpę, vis daugiau operacijų atliekama internete. Taip bendraujama su klientais, tiekėjais, valstybinėmis institucijomis ir kitomis bendrovėmis bei organizacijomis.

Tačiau skirtingose įmonėse ar valstybinėse institucijoje naudojama skirtinga programinė įranga: skirtingos duomenų bazės, buhalterinės apskaitos ir įmonės valdymo sistemos ar specializuoti sprendimai. Duomenys tarp skirtingų sistemų paprastai perkeliamos rankiniu būdu, o geriausiu atveju eksportuojami ir importuojami. Tai stipriai padidina klaidų tikimybę, gaištamas laikas, rizikuojama, kad konfidenciali informacija bus paviešinta.

Baltic Amadeus kartu su Sonic Software tiekia sprendimus išvardintom integravimo problemom spręsti.

SonicMQ - žinučių mainų serveris - padės apjungti skirtingas įmonės valdymo sistemas ir pilnai automatizuoti duomenų mainus ne tik organizacijos viduje, bet ir su išoriniais partneriais, klientais ar valstybinėmis institucijomis. Atviros programinės sąsajos (Java (JMS), C/C++, ActiveX/COM, Progress 4GL, HTTP client, JTA XAResource, JCA), internetiniai protokolai (TCP/IP, SSL, HTTP, HTTPS), pilna integracija su aplikacijų serveriais (BEA WebLogic, IBM WebSphere, Borland Enterprise Server, HP Bluestone Total-e-Server, IONA Orbix E2A Application Server Platform), aukštas saugumo lygis (autorizacija elektroninių sertifikatų pagalba, SSL, HTTPS, MD5+3DES žinučių kodavimas), populiariausių operacinių sistemų palaikymas, automatinio apkrovos paskirstymo (load balancing) funkcija, apjungimo į klasterių galimybė ir dinaminio maršrutizavimo architektūra užtikrins patikimą ir ilgalaikį sprendimą.

SonicXQ - WebServices platforma - suteikia visus SonicMQ privalumus ir papildomai įgalina išnaudoti sparčiai populiarėjančią WebServices technologiją, kuri tampa de facto duomenų mainų standartu. SonicXQ palaiko naujosios technologijos protokolus ir standartus, kurių panaudojimas leidžia kurti ilgalaikius sprendimus: SOAP, WSDL, UDDI, XML, HTTP, JCA, XPath maršrutizavimas, XSLT transformavimas, pilna servisų inkapsuliacija.

SonicXQ Įmonės Tarnybų Magistralės (ESP) leidžia integruoti ir plėsti tarnybų infrastruktūrą įmonės viduje ir už jos ribų, užtikrinant sistemos darbo sklandumą, patikimumą, skirtingu platformų skaidrumą bei garantuoja perduodamos verslo informacijos saugumą ir vientisumą.

SonicXQ architektūra mažina bendrus nuosavybės kaštus (TOC), sistemų integravimo kaštus, minimalizuoja nuosavų sąsajų programavimo darbų apimtis, palengvina sistemų administravimą bei siūlo lanksčius sistemų integravimo su verslo partneriais pavyzdžius.

Šiuolaikinei besiplečiančiai ir sparčiai augančiai bendrovei yra ypač aktualu integruot daugybę turimų aplikacijų, dirbančių skirtingose platformose, skirtinguose padaliniuose, skirtingose šalies ir užsienio vietovėse į vientisą sistemą.

Įmonėms jungiantis ir konsoliduojantis tampa labai svarbu integruoti verslo partnerius į vientisą, sklandžiai dirbančią informacinę sistemą ir efektyvia išnaudoti visus turimus informacinius aktyvus.

Visa tai ir daugiau leidžia pasiekti SonicXQ sistemų integravimo platforma.

Kvalifikuoti Baltic Amadeus specialistai patars ir pakonsultuos integravimo klausimais, o prireikus sukurs universalią integravimo platformą, kuri tenkintų ne tik šios dienos, bet ir ateities poreikius.

Patalpino: Dalia Krivickien, BALTIC AMADEUS

2002-10-21

  Konkursai

Konkursai

Infobalt TV

fonas
 

   
INFOBALT: Vokiečių g. 28/17–16, 2001 Vilnius. Tel. 8 22 62 26 23, faksas 8 22 62 26 29, el. paštas: office (eta) infobalt.lt Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos