logo
fonas
Organizatorius
Infobalt
Rangovai
Visus PlenusLitexpo
Partneris
Ūkio ministerija
Interneto tiekėjas
Baltneta
TelevizijaRadijas
TV4RC2
Parodos alus
Gubernija
Rėmėjai
Rėmėjai
 

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

Teisės portalui INFOLEX.LT  InfoBalt parodos metu sukanka vieneri metai. Šis teisininkų ir kitų visuomenės grupių aktyviai lankomas portalas pristato anglišką portalo versiją. Taip pat visuomenės dėmesiui pateikiama portalo ir teisinės sistemos LITLEX kurybinių grupių bendradarbiavimo rezultatai.

 

PORTALAS „PRAKALBO“ ANGLIŠKAI

Angliškoje versijoje  galima rasti aktualiausias Lietuvos naujienas, informaciją apie pagrindines teisines institucijas (lietuviškojo „Kas ką veikia“ atitikmenį), įvairių advokatų kontorų rengiamus teisės biuletenius anglų kalba, diskusijas anglų kalba. 

Pristatydama anglišką INFOLEX versiją, Teisės portalo INFOLEX.LT pardavimų vadovė Virginija Juodakytė pabrėžė, kad ši versija pirmiausia yra skirta užsienio firmoms, kurios domisi verslo galimybėmis Lietuvos Respublikoje ir ieško teisinės bei verslo informacijos Lietuvoje ir apie Lietuvą. Ateityje šią portalo versiją ketinama išplėsti.

TEISĖS PORTALAS – ERDVĖ TEISININKAMS IR VERSLUI

Teisės portale INFOLEX skelbiamos kasdien atnaujinamos su teise susijusios naujienos – spaudos apžvalgos, naujienos iš pagrindinių šalies institucijų (kai kurie LR Seimo, LR Vyriausybės, Konstitucinio teismo, kt. sprendimai), verslo naujienos ir t.t. Taip pat portale renkama ir skelbiama išsami informacija apie įvairius teisininkams, įmonių vadovams ir finansininkams skirtus renginius (seminarus, konferencijas, mokymus). Portale galima rasti ir informaciją apie naujausią išleidžiamą teisinę literatūrą, jos leidėjus ir trumpą turinio apžvalgą.

Teisės portalo diskusijos - tai erdvė, skirta teisininkams (ir ne tik jiems!) bendrauti teisinėmis temomis, paklausti kolegų patarimo, gauti kvalifikuotą konsultaciją. Džiugu, kad per vienerius portalo veiklos metus išlaikytas diskusijų temų įvairumas, dalykiškas tonas, dalyvių korektiškumas vienas kito atžvilgiu. Nagrinėjamos temos aktualios būtent teisininkams, teisės studentams ir asmenims, kuriems iškyla su teise susijusių klausimų. Siekiant palengvinti diskusijas, komentaruose dedamos nuorodos į kodeksų ir cituojamų teisės aktų straipsnius. Diskusijų temų ir komentarų gausa rodo, kad tokia erdvė teisininkams ir su teise susiduriantiems žmonėms itin reikalinga.

„Kas ką veikia“ – tai portalo dalis, vienintelė Lietuvoje, kur vienoje vietoje skelbiama informacija apie advokatų kontoras, teisinių paslaugų firmas pagal jų specializacijas (pvz., bankroto teisė, frančizė, draudimo teisė, konkurencijos teisė, kt.). Čia galima rasti ir informacijos apie pagrindines Lietuvos valdžios įstaigas, Lietuvoje veikiančius notarų biurus, hipotekos įstaigas, antstolių kontoras, teismus ir t.t. Suinteresuotos institucijos arba organizacijos portale turi galimybę skelbti išsamią informaciją apie save ir savo veiklą.

Taipogi portalas suteikia galimybę bendrauti ir keistis informacija įvairioms studentų organizacijoms, skelbti apie savo organizuojamus renginius. Įdomu tai, kad Teisės portale Vilniaus Universiteto Teisės fakulteto ir Lietuvos Teisės universiteto studentai gali rasti savo paskaitų tvarkaraščius ir dėstytojų budėjimo grafikus. Tikriausiai kiekvieną studentą sudomins ir informacija apie mokslą užsienyje, stažuotes.

Portalo skyrelis „Visuomenė“ skirtas plačiajai visuomenei, kuri su teise ir teisinėmis procedūromis susiduria ne kasdien. Tai erdvė, skirta bent minimaliai susipažinti su teisės normomis, kurios įtakoja mūsų visų gyvenimą. Čia galima rasti išsamų Lietuvoje veikiančių teisės klinikų sąrašą ir patarimus, kaip elgtis susitikus su teisininku, kuris atstovaus Jūsų interesams. Kiekvieną savaitę šis skyrelis papildomas vis nauja aktualia informacija ir straipsniais, kurie padeda plėsti žinias apie Lietuvos teisinę sistemą, teisės normas, įvairias teisines procedūras.

Be to, portalas INFOLEX ne tik skelbia daugeliui reikalingą ir įdomią informaciją, bet ir teikia interneto svetainių kūrimo paslaugas, programuoja specializuotas programas bei teikia kompiuterių techninės priežiūros paslaugas.

ĮDOMESNI SKAIČIAI 

Teisės portalo Infolex registruotų vartotojų skaičius jau artėja prie 4500. Kiekvieno vizito metu lankytojas atsiverčia 8-9 puslapius. Kasdien anksti ryte visos Lietuvos spaudos apžvalgas gauna apie 450 asmenų. Diskusijose jau viršyta 17000 žinučių riba. 

Su visomis šiomis INFOLEX ir LITLEX naujovėmis galima bus susipažinti InfoBalt parodos metu paviljone Nr. 5, VĮ Teisinės informacijos centro ir UAB "Leksinova" stende Nr. S5.41.

Patalpino: Laimonas Vaišvila, TEISINĖS INFORMACIJOS CENTRAS

2002-10-21

  Konkursai

Konkursai

Infobalt TV

fonas
 

   
INFOBALT: Vokiečių g. 28/17–16, 2001 Vilnius. Tel. 8 22 62 26 23, faksas 8 22 62 26 29, el. paštas: office (eta) infobalt.lt Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos