logo
fonas
Organizatorius
Infobalt
Rangovai
Visus PlenusLitexpo
Partneris
Ūkio ministerija
Interneto tiekėjas
Baltneta
TelevizijaRadijas
TV4RC2
Parodos alus
Gubernija
Rėmėjai
Rėmėjai
 

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

FINVALDA ir ALGA - tai programos, skirtos apskaitai tvarkyti didelėse bei mažose įvairaus tipo įmonėse. Programos labai lanksčios, lengvai pritaikomos prie įmonių veiklos specifikos. Jos nuolat tobulinamos, papildomos naujomis galimybėmis. Mūsų sistemų daugialangiškumas yra "proto ribose", todėl jas lengva įsisavinti ir paprasta dirbti. Be to, joms nėra būdingas ir "juodos dėžės" principas, kada pats vartotojas be programų pardavėjo pagalbos nieko negali  pasikeisti. Yra daug dalykų, kuriuos, kintant įstatymams, vartotojas susitvarko savarankiškai. Ypač tai aktualu darbo užmokesčio apskaitos sistemoje, nes čia ypač daug pasikeitimų. 

 Kiti moduliai, integruoti į FINVALDĄ:

a)gamybos valdymo modulis (savikainos perskaičiavimas, kalkuliacijos, sudėtinės prekės);

b)automatinis sąskaitų-faktūrų  formavimas pagal pasirašytas sutartis, sutarčių vykdymo kontrolė;

3)tarpfilialinis ryšys;

4)ryšiai su įvairiais kasos aparatais;

5)modulis, skirtas benzino apskaitai.;

6)transporto valdymo modulis.

Šioje parodoje mes pristatome ir visai naują produktą - "FINVALDA ver.C1.0". Tai sistema, sukurta naudojant naujas technologijas: DB valdymo sistema SQL Anywhere, programavimo kalba - VISUAL C++, ataskaitų generatorius - Crystal Report. Tai programa, pasižyminti ypač didele darbo sparta, efektyvumu, paprastumu ir patogumu. Kuriant naują sistemą pagrindinis tikslas buvo tas, kad iš vienos pusės ji pasižymėtų plačiomis galimybėmis, funkcionalumu, dideliu darbo našumu ir kartu būtų suprantama vartotojui, lengvai įdiegiama, greitai įsisavinama, neapkrauta kiekvienam gyvenimo atvejui pritaikyta informacija. Taip mes padedame įmonėms taupyti diegimui skirtą laiką, lėšas bei tausoti darbuotojų sveikatą.

Mūsų programų kainos yra vidutinės. Aptarnavimo kokybė gana aukšta. Klientai mus vertina, o mes stengiamės, kad jie mumis nenusiviltų.

Laukiame Jūsų savo stende (4 salė, Ne.S4-37) arba savo naujajame biure Vilniuje, Savanorių 63-7.

 

Patalpino: Rimantas Bikinas, FINANSŲ VALDYMO SISTEMOS

2002-10-17

  Konkursai

Konkursai

Infobalt TV

fonas
 

   
INFOBALT: Vokiečių g. 28/17–16, 2001 Vilnius. Tel. 8 22 62 26 23, faksas 8 22 62 26 29, el. paštas: office (eta) infobalt.lt Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos