logo
fonas
Organizatorius
Infobalt
Rangovai
Visus PlenusLitexpo
Partneris
Ūkio ministerija
Interneto tiekėjas
Baltneta
TelevizijaRadijas
TV4RC2
Parodos alus
Gubernija
Rėmėjai
Rėmėjai
 

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

Artėjant parodai „Infobalt 2002“ UAB „Penki kontinentai“ programuotojai ir dizaineriai sukūrė pristatymų programą „ShowCase“, praversiančią firmoms pristatyti savo veiklą.

Naudojantis programa itin paprasta sukurti firmos pristatymą iš turimų tekstinių failų, piešinių, nuotraukų ar vaizdo įrašų. Tereikia nurodyti failus ir kokia tvarka jie turi būti rodomi. Galima pasirinkti vieną iš kelių spalvingų pristatymo aplinkos fonų.

Šia programa sukurtas pristatymas gali būti demonstruojamas iš kompaktinio disko, įrašytas į kompiuterį arba prieinant prie vietinio tinklo išteklių.

Yra daug programų, skirtų pristatymams rengti, tačiau jomis sukurti pristatymą neretai prireikia ir nemažai laiko, ir gabumų. „ShowCase“ kūrėjai siekė sukurti mobilią, universalią ir patogią priemonę, kuria naudotis galėtų kiekvienas be ypatingų žinių. Šios programos, skirtingai nei kitų, nereikia iš anksto įdiegti į kompiuterį.

Pristatymai gali būti kuriami iš piešinių (nuotraukų) bei prie jų pridedamų tekstų ir iš vaizdo įrašų. Vaizdo failams rodyti naudojama į operacinę sistemą įdiegta „Media Player“ programa.

Programa puikiai tinka ir skaitmeniniams nuotraukų albumams ar vaizdo filmukų archyvams kurti.

Su šia programa parodoje bendrovės stende S1.14 Telekomunikacijų salėje bus pristatytas automobilininkų portalas www.ratai.lt.

Dėl programos kreipkitės:
El. paštas: commerce@ratai.lt
Tel. +370-2-664587
+370-650-01187 (GSM)
Faks. +370-2-664547

Patalpino: Loreta Klebonaitė, PENKI KONTINENTAI

2002-10-16

  Konkursai

Konkursai

Infobalt TV

fonas
 

   
INFOBALT: Vokiečių g. 28/17–16, 2001 Vilnius. Tel. 8 22 62 26 23, faksas 8 22 62 26 29, el. paštas: office (eta) infobalt.lt Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos