logo
fonas
Organizatorius
Infobalt
Rangovai
Visus PlenusLitexpo
Partneris
Ūkio ministerija
Interneto tiekėjas
Baltneta
TelevizijaRadijas
TV4RC2
Parodos alus
Gubernija
Rėmėjai
Rėmėjai
 

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

  

 

Magicolor 2300 DeskLaser buvo suprojektuotas kaip bendro naudojimo spalvinis lazerinis spausdintuvas mažoms Windows darbo grupėms. Paprastai jis patiekiamas su tinklo korta, kad būtų galima lengvai jį naudoti tinkle, ir jis duoda vienspalvio spausdinimo greitį palyginamą su daugeliu vienspalvių spausdintuvų darbo grupėms – iki 16 vienspalvių puslapių per minutę, šalia to jis gali spausdinti ir 4 spalvotus puslapius per minutę. Spausdintuvas taip pat turi 200 lapų popieriaus padavimo lentynėlę, 2400 dpi spausdinimo kokybę, 32MB standartinę RAM galimą išplėsti iki 288MB, patogų valdymo pultuką su šviesos diodais konfigūravimui supaprastinti ir informacijai apie būseną pateikti, lygiagrečią ir USB sąsajas, tvarkykles darbui su Windows 95, 98, Me, NT 4.0, 2000 ir XP. Visi tie ypatumai telpa kompaktiškoje konstrukcijoje, kuri orientuota į nedaug erdvės turintį biurą. 

Magicolor 2300 DeskLaser papildomi mazgai apima apatinę popieriaus lapų padavimo kasetę, kuri yra po spausdintuvu ir padidina popieriaus lapų talpą penkiais šimtais lapų, apvertimo mazgą automatiniam dvipusiam spausdinimui, taip pat palaikomi belaidžio ryšio 802.11B & Bluetooth standartai.

Geriausios kokybės atspaudai

Naujoviška magicolor 2300 DL tonerio technologija ir 2400 dpi skiriamoji geba dirba kartu, duodami ypač aukštos kokybės atspaudus. Tonerį sudaro vienodo dydžio ir formos mažesnės dalelės, leisdamos ryškiau atvaizduoti plonesnes linijas, geriau perduoti pustonius bei pagerinti atspaudo kokybę. Kadangi toneryje yra vaško, fiksavimo mazge nebereikalinga alyva — dažnai nepatogi spalvinių lazerinių spausdintuvų eksploatacinė medžiaga. Magicolor 2300 DL gali dirbti su įvairaus tipo popierium biurams, įskaitant perdirbtą popierių, popierių kopijuokliams, plėveles, etiketes, storą popierių ir vokus. Skirtingai nuo daugelio čiurkšlinių spausdintuvų, magicolor 2300 DL nereikalauja kokios nors specialios terpės geriausios kokybės atspaudams gauti.

Vienspalvis spausdinimas

Minolta-QMS gavo iš kompanijų, kurios nori kontroliuoti spalvotą lazerinį spausdinimą, daug prašymų pateikti tik vienspalvį spausdinimą palaikančią tvarkyklę. Pirmą kartą spalviniam lazeriniam gaminiui Minolta-QMS išpildė šį prašymą. Kadangi daug programinės įrangos turi bendro tipo Color PostScript ar PCL tvarkykles, praktiškai tai neįmanoma padaryti su daugeliu rinkoje esančių spalvinių lazerinių spausdintuvų, tačiau su magicolor 2300 DeskLaser tai buvo įmanoma padaryti, nes jis naudoja unikalią PDL kalbą. Be to, Minolta-QMS leidžia spausdinti viena spalva netgi jei koks nors spalvotas toneris yra pasibaigęs. Turėdamas 16 puslapių per minutę greitį ir 2400 x 600 dpi skiriamąją gebą, magicolor 2300 DeskLaser yra ir pavydėtinas vienspalvis spausdintuvas.

Magicolor 2300 DL tiekiamas su pilnu eksploatacinių medžiagų komplektu, įskaitant žydro, violetinio, geltono ir juodo tonerio kasetes, OPC būgno kasetę ir tonerio atliekų indą, bei jam suteikiama vienerių metų darbo pas vartotoją garantija.

Patalpino: Dalia Leonavičiutė, MINOLTA BALTIA

2002-10-09

  Konkursai

Konkursai

Infobalt TV

fonas
 

   
INFOBALT: Vokiečių g. 28/17–16, 2001 Vilnius. Tel. 8 22 62 26 23, faksas 8 22 62 26 29, el. paštas: office (eta) infobalt.lt Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos