logo
fonas
Organizatorius
Infobalt
Rangovai
Visus PlenusLitexpo
Partneris
Ūkio ministerija
Interneto tiekėjas
Baltneta
TelevizijaRadijas
TV4RC2
Parodos alus
Gubernija
Rėmėjai
Rėmėjai
 

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

COMPSERVIS ATVIROSIOS SISTEMOS, UAB

Stendo nr.:    S5.27  

LIETUVA, LT-2600 VILNIUS, J. JASINSKIO G. 16
E.paštas:info@cas.lt
WWW:www.cas.lt
Vadovai:Richardas Pivoriūnas
Darbuotojų:8

Logo

Pagrindinė veikla: Didelio patikimumo sistemos (klasteriai).

Kita veikla

„Apie save ir savo stendą“

Kataloginė informacija:

UAB "Compservis atvirosios sistemos" - IT infrastruktūros sprendimų bendrovė, "Dimension" grupės narė./"Compservis atvirosios sistemos" UAB is delivering IT infrastructure solutions, the company is the member of Dimension Group.

Sertifikatai, autorizacijos:

LST EN ISO 9001:2001; LST EN ISO 14001:1999

Apie veiklą ir produktus:

Serverių sistemos; duomenų saugyklos ir duomenų rezervinio kopijavimo sistemos; tarnybinė programinė įranga; informacijos apsaugos sistemos./ Server infrastructure; Data storage and data backup infrastructure; Data protection and management; IT security.

Partneriai:

"Sun Microsystems", "Dimension", "CompServis", "Hitachi Data Systems", "Veritas Software", ADIC, "Network Appliance".

Pagrindiniai klientai:

Bankai, telekomunikacijų, energetikos įmonės, valstybinės institucijos, universitetai./Banks, telco, energetic industry, state institutions, universities.

Kita veikla:

RAID masyvai

Tarnybinės stotys

Kompiuterinės sistemos ir produktai bei priežiūros, mokymo ir konsultavimo paslaugos

CAS - IT infrastruktūros sprendimai kritiškoms verslo sistemoms

UAB "Compservis atvirosios sistemos" (CAS) - informacinių technologijų infrastruktūros sprendimų bendrovė. Bendrovės specializacija - kritiškos IT sistemos, sudarančios modernių verslo sistemų infrastruktūrą.

Mūsų sprendimai apima serverių ir duomenų saugyklų sistemas, informacijos apsaugos sistemas ir naujų technologijų darbo vietų įrangą bei su šiomis sistemomis susijusias paslaugas.

CAS priklauso "Dimension" grupei, Švedijos IT sistemų integratorei, dirbančiai Skandinavijoje ir Baltijos šalyse.

CAS glaudžiai bendradarbiauja su pirmaujančiais IT technologijų tiekėjais, tokiais, kaip "Sun Microsystems", "Veritas", "Hitachi Data Systems", "Network Appliance", "Advanced Digital Information Corporation" (ADIC).

CAS siūlomų serverių spektras - nuo "Sun Cobalt" serverinių įtaisų, kuriems valdyti nereikia jokių specialių žinių, iki per 100 procesorių turinčių “Sun” serverių ar serverių klasterių. Visų mūsų siūlomų serverių įranga paremta atviraisiais standartais, todėl visiškai suderinama tarpusavyje, lengvai integruojama su kitų gamintojų standartinėmis sistemomis. Didžiausias dėmesys skiriamas padidinto patikimumo sistemoms ir klasterių sprendimams, technologijoms, užtikrinančioms nepertraukiamą sistemų darbą net ir techninio aptarnavimo metu. Serverių sistemų dalis yra ir centralizuoto serverių, programų ir tinklo monitoringo bei valdymo sistemos, serverių apkrovos balansavimo sistemos.

Duomenų saugyklų sistemos skirtos saugiai, greitai ir patikimai aprūpinti kritiškas verslo sistemas informacija. Tipišką duomenų saugyklos sistemą sudaro aparatinė įranga, programinė įranga ir priežiūros paslaugos. "Compservis atvirųjų sistemų" darbuotojai turi ilgametę patirtį diegiant ir eksploatuojant kritiškas duomenų saugyklas. Šiuo metu mes siūlome DAS, SAN ir NAS duomenų saugyklų sprendimus, paremtus "Sun Microsystems", "Hitachi Data Systems", "Network Appliance", "Veritas", "Brocade", JNI, "Adic" technologijomis. Taip pat siūlome hierarchines atminties valdymo sistemas (Hierarchical Storage Management (HSM)), leidžiančias automatiškai perkelti duomenis į skirtingas duomenų laikmenas, pvz., retai naudojamus duomenis perkelti iš greitų diskų į lėtesnius juostinius įrenginius, momentinio ir nuotolinio duomenų kopijavimo sistemas. Su šiomis sistemomis tampriai susijusios ir rezervinio duomenų kopijavimo sistemos, leidžiančios centralizuotai kopijuoti ir saugoti visų organizacijos (ir filialų) kompiuterių duomenis bei greitai juos atstatyti gedimų ar sutrikimų atvejais.

Kartu su savo partneriais siūlome ir įvairius informacijos apsaugos sprendimus - ugniasienes, perduodamų duomenų kodavimo sistemas, saugias sistemos vartotojų duomenų bazes ir pan.

Kompiuterizuotoms darbo vietoms siūlome pažangiausias terminalines sistemas, paremtas "Sun Ray" technologija, leidžiančia saugiai pasiekti savo kompiuterinį darbastalį iš bet kurio terminalo, naudoti neribotus kompiuterinius resursus ir iki minimumo sumažinti darbo vietų priežiūros išlaidas. Kaip standartinis biuro programų rinkinys naudojamas pigus (mokslo ir švietimo įstaigoms nemokamas) "StarOffice 6" paketas.

Mūsų stende galima susipažinti su IT infrastruktūrą iliustruojančia sistema, kurią sudaro "Sun" ir "Sun Cobalt" serveriai, NAS ("NetApp") ir SAN ("Hitachi", "Brocade", JNI, "Veritas") diskinės duomenų saugyklos, duomenų archyvavimo sistema ("Veritas NetBackup", "Adic" juostų biblioteka) ir "Sun Ray" darbo vietos.

  Konkursai

Konkursai

Infobalt TV

fonas
 

   
INFOBALT: Vokiečių g. 28/17–16, 2001 Vilnius. Tel. 8 22 62 26 23, faksas 8 22 62 26 29, el. paštas: office (eta) infobalt.lt Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos