logo
fonas
Organizatorius
Infobalt
Rangovai
Visus PlenusLitexpo
Partneris
Ūkio ministerija
Interneto tiekėjas
Baltneta
TelevizijaRadijas
TV4RC2
Parodos alus
Gubernija
Rėmėjai
Rėmėjai
 

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

COLUMBUS IT PARTNER

Stendo nr.:    S5.11  

LIETUVA, LT-3000 KAUNAS, S. DAUKANTO G. 27
Tel.:+370-37-750565
Faks.:+370-37-750556
E.paštas:columbus@columbus.lt
WWW:www.columbusIT.com
Vadovai:Marius Važgauskas - direktorius
Darbuotojų:32

Logo

Pagrindinė veikla: Verslo valdymo sprendimai.

„Apie save ir savo stendą“

Straipsniai virtualioje parodoje:

Paslaugos - 1 str.
Renginiai - 3 str.

Kataloginė informacija:

Veiklos sritis - įmonių kompiuterizavimo projektavimas, įmonės apskaitos ir valdymo procedūrų optimizavimas, sistemų "Microsoft", "Navision", "Axapta", "Attain", "XAL" diegimas, priežiūra ir konsultavimas. Our fields of activity: computerization projects, optimization projects of company's accounting and management procedures, implementation of ERP systems "Microsoft", "Navision", "Axapta", "Attain", "XAL", support and consulting services.

Sertifikatai, autorizacijos:

"Microsoft", "Navision" sprendimų centras

Partneriai:

"Oracle", "Microsoft", "IBM".

Pagrindiniai klientai:

UAB "MV Baltic", AB "Žemaitijos pienas", UAB "Ergo Lietuva", AB "Stumbras", AB "Klasco".

Filialai:

Denmark, Norway, Sweden, Grenland, Iceland, England, Germany, France, Austria, The Netherlands, Poland, Lithuania, Estonia, Latvia, Czech Republic, Hungary, Russia, Turkey, Singapore, South Africa, USA, Spain, Switzerland, Costa Rica, Panama, Columbia, Nicaragua, Guatemala.

Sveiki atvykę į Columbus pasaulį!

             Mūsų istorija prasideda praeitame tūkstantmetyje, kai Aarhus miestelyje Danijoje buvo įsteigta Columbus IT Partner kompanija. Dešimt žmonių gyveno tam, kad parduotų ir įdiegtų Damgaard kompanijos, gaminančios programinę įrangą, Verslo Valdymo sperendimus. Columbus komandos programinės įrangos diegimai mažose ir vidutinio dydžio įmonėse šioje šalyje buvo tokie sėkmingi, kad greitu metu jie įtraukė į savo veiklos sritį Šiaurės šalis bei Europą, per ją  patekdami į Afrikos, Azijos ir Amerikos šalių rinkas.

           2000 metais Columbus jau buvo tarptautinė organizacija, įdiegusi bei aptarnaujanti Navision sistemas  7000  įvairaus profilio įmonėse ir vienijanti daugiau kaip 1000 darbuotojų, kurie mūsų globaliame laive padeda klientams nevaržomai plaukioti naujų technologijų vandenyse. 2001 m. Damgaard susijungė su Navision, vėliau – su Microsoft, ir Columbus IT Partner tapo pasaulio lyderiu tarp kompanijų, diegiančių ir aptarnaujančių Navision produktus.

Amžių sandūroje visa IT rinka, ir Columbus kaip jos dalis, įplaukė į sraunius vandenis, susidurdama su naujais iššūkiais. Jauna ir greitai auganti kompanija subrendo iki patyrusio žaidėjo tarptautinėje arenoje. Proceso eigoje buvo ir audrų, ir ramių plaukiojimų, tačiau ši kelionė išmokė mus atpažinti ir stiprinti Columbus stipriąsias puses,  kurių dėka mes tapome išskirtiniais ir vertinamais IT pasaulyje. Columbus IT Partner sėkmingai išsaugo šiuos principus visose veiklos srityse, juos vysto per savo tarptautinę  paslaugų organizaciją.

  Tiek kompanijos viduje, tiek dirbant projektų grupėse su klientais Columbus IT Partner  remiasi abipusiu pasitikėjimu ir bendradarbiavimu. Tokių santykių rezultatą geriausiai  atspindi  sprendimų kokybė, įgyvendintų stambių projektų aibė. Todėl mūsų misija yra dirbti kartu, nurodant Jums kryptį IT kelionėje – modernios, pasaulinius standartus tenkinančios įmonės viziją paverčiant realybe.

  Columbus IT Partner Lietuvoje  turi viską, kas gali realizuoti jūsų norus kompiuterizuojant apskaitos bei verslo valdymo sprendimus - žmones, patirtį ir metodiką. 2002 metų pirmą pusmetį Lietuvos filialas buvo pripažintas geriausiu  tarp 47-ių Columbus IT Partner filialų 28-iose pasaulio šalyse. Tai mūsų darbo kokybės garantas Jums!

Columbus IT partner ne tik parduoda ir diegia Microsoft Business Solutions verslo valdymo sistemas - Microsoft Business Solutions - Axapta, Microsoft Business Solutions – Navision,Microsoft Business Solutions - XAL . Mūsų komanda kuria specifinius - Vertikaliuosius sprendimus, orientuotus į tam tikrą verslo sritį ar problemą. Šios programos integruojamos tiek su Micrososft Business Solutions sistemomis, tiek su kitų kompanijų sukurta programine įranga.   

Virtualioje parodoje:

Paslaugos:
Mūsų verslo sritis

Renginiai:
Seminaras: CITP sprendimas alkoholio, vaisvandenių gamybos rinkai
Seminaras: Microsoft Business Solutions _ Axapta 3.0 naujienos
Seminaras: Sistemų integracija, prekybos tinklo valdymas Microsoft Business Solutions Axapta priemonėmis.

  Konkursai

Konkursai

Infobalt TV

fonas
 

   
INFOBALT: Vokiečių g. 28/17–16, 2001 Vilnius. Tel. 8 22 62 26 23, faksas 8 22 62 26 29, el. paštas: office (eta) infobalt.lt Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos