logo
fonas
Organizatorius
Infobalt
Rangovai
Visus PlenusLitexpo
Partneris
Ūkio ministerija
Interneto tiekėjas
Baltneta
TelevizijaRadijas
TV4RC2
Parodos alus
Gubernija
Rėmėjai
Rėmėjai
 

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

UAB “Baltic Amadeus” Distribucijos skyrius „InfoBalt‘2002“ parodoje (stendas S5.29) demonstruoja visą komplektą įrankių ir priemonių ne tik popieriniam dokumentui į kompiuterį įkelti, tiek kurti ir tvarkyti pagal „Adobe“ „ePaper“ koncepciją.

Komplektą sudaro naujausi „Microtek“ skeneriai, „ABBYY“ optinio atpažinimo programos „FineReader” ir „FormReader”, bei „Adobe“ „Acrobat“ šeimos programos.

Visi komplekto produktai patobulinti taip, kad su jais būtų galima dirbti paprasčiau, būtų lengviau įsisavinti. Be to, programos papildytos naujomis funkcijomis būdingomis darbui su archyviniais dokumentais, veikia su visomis Centrinės Europos abėcėlėmis.

„Adobe“ „ePaper“ koncepcija suteikia galimybę kurti ir valdyti elektroninius dokumentus naudojant elektroninio parašo, apsaugos, kitas galimybes, dirbti su vienu dokumentu keliems žmonėms per Internetą. „ePaper“ dokumentas negali būti „užkrėstas“ kompiuteriniu virusu.

UAB “Baltic Amadeus” Distribucijos skyrius skleis produktus, reikalingas žinias bei konsultacijas daugiau kaip 200 savo prekybos partnerių, kad kiekvienas Lietuvos vartotojas galėtų realiai naudotis „ePaper“ teikiama nauda.

“Adobe Acrobat 5.0” šiemet pripažinta geriausiai verslo našumą didinančiu produktu (Žr. www.siia.net/codies2002/). Smulkiau susipažinti su „ePaper“ privalumais galima www.usepdf.com.

Kviečiame į spaudos konferenciją InfoBalt parodos spaudos centre penktadienį, Spalio 25 d. 11.00 val.

PRANEŠĖJAS:

Remigijus Gineitis

UAB “Baltic Amadeus” Distribucijos skyriaus

pardavimų direktorius

DALYVAUJA:

Alexander Rylov

ABBYY Software House

Technologijų pardavimo direktorius


Remigijus Gineitis
UAB “Baltic Amadeus” Distribucijos skyriaus
pardavimų direktorius
mob. +370-687-55500
R.Gineitis@baltic-amadeus.lt

2002-10-25

  Konkursai

Konkursai

Infobalt TV

fonas
 

   
INFOBALT: Vokiečių g. 28/17–16, 2001 Vilnius. Tel. 8 22 62 26 23, faksas 8 22 62 26 29, el. paštas: office (eta) infobalt.lt Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos