logo
fonas
Organizatorius
Infobalt
Rangovai
Visus PlenusLitexpo
Partneris
Ūkio ministerija
Interneto tiekėjas
Baltneta
TelevizijaRadijas
TV4RC2
Parodos alus
Gubernija
Rėmėjai
Rėmėjai
 

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

UAB „Comliet“, tarptautinė ryšių ir kitų tinklų statybos įmonė, per šiemetę telekomunikacijų ir informacijos technologijų parodą „Infobalt 2002“ pristato naujas savo veiklos kryptis.

„Galime pasidžiaugti, kad UAB „Comliet“, savo veiklą pradėjusi kaip pirmasis Lietuvos mobiliojo ryšio operatorius, nuo 2000-ųjų ėmusi specializuotis ryšių statybos ir priežiūros srityje, jau šiais metais sugebėjo rasti savo nišą ir tarptautinėje telekomunikacijų rinkoje“, – sako UAB „Comliet“ vykdantysis direktorius Ramūnas Bendikas.

„Comliet“ užsiima išorės telekomunikacijų tinklų ir pastatų vidaus silpnųjų srovių tinklų rengimu, projektavimu, programavimu, priežiūra ir kitais su tuo susijusiais darbais. Bendrovė viena pirmųjų Lietuvoje pradėjo diegti pastatų valdymo sistemas, leidžiančias sujungti į visumą balso, duomenų perdavimo, apsaugos, oro kondicionavimo, ventiliacijos, elektros ir kitas sistemas.

Bendrovė teikia ir sudėtines paslaugas didelėms telekomunikacijų bendrovėms, ir pavienes paslaugas ar jų grupes mažoms bei vidutinėms įmonėms.

UAB „Comliet“ savo veiklą plėtoja ne tik Lietuvoje. Latvijoje ir Estijoje tokias pačias paslaugas teikia antrinės šios bendrovės įmonės „Datu Tikli“ ir „Telegrupp“.


UAB „Comliet“
generalinis direktorius
Eimantas Šatas


Išsamesnė informacija – telefonu (8~5) 262 64 34.

2002-10-23

  Konkursai

Konkursai

Infobalt TV

fonas
 

   
INFOBALT: Vokiečių g. 28/17–16, 2001 Vilnius. Tel. 8 22 62 26 23, faksas 8 22 62 26 29, el. paštas: office (eta) infobalt.lt Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos