logo
fonas
Organizatorius
Infobalt
Rangovai
Visus PlenusLitexpo
Partneris
Ūkio ministerija
Interneto tiekėjas
Baltneta
TelevizijaRadijas
TV4RC2
Parodos alus
Gubernija
Rėmėjai
Rėmėjai
 

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

Ūkio banko internetinės bankininkystės paslauga Eta bankas yra sukurta panaudojant originalią UAB „Etronika” programinę įrangą Banktron, kuri šiais metais yra pristatyta Infobalt parodos metu rengiamam konkursui “Geriausias 2002 metų lietuviškas informacinių technologijų, telekomunikacijų ir elektronikos (ITTE) produktas”. Ūkio bankas vienas pirmųjų Lietuvoje pasiūlė savo klientams finansines paslaugas internetu - 2000-aisiais metais.

“Internetinės bankininkystės sistema Eta bankas buvo kurta maksimaliai atsižvelgiant į banko ir jo klientų verslo poreikius” – pažymi Ūkio banko Informacinių technologijų departamento direktorius Valdas Bartkus.

Ūkio banko internetinės bankininkystės paslaugos nuolatos papildomos naujomis, atsižvelgiant į rinkos tendencijas. Eta bankas patogus dirbti ir verslo klientams, ir privatiems asmenims. Iš pat pradžių jis buvo kuriamas orientuojantis į verslo žmonių interesus, dabar vis daugiau internetinės bankininkystės paslaugų yra pritaikoma mažmeninei rinkai.

Ūkio banko Verslo klientai turi unikalią galimybę aprašyti savo įmonės darbuotojų teises Eta banko sistemoje, nustatyti reikalingą elektroninių parašų skaičių ir hierarchiją. Visi banko elektroninių paslaugų pateikimo kanalai yra integruoti tarpusavyje ir leidžia klientams pateikti informaciją jų pačių pasirinktais kanalais.

Eta banke įdiegtas elektroninės autentifikacijos ir elektroninių parašų generavimo modulis leidžia verslo klientams naudoti Vasco Data Security elektroninius parašų generatorius. Šie įrenginiai generuoja ne tik vienkartinius vartotojo registracijos slaptažodžius, bet ir elektroninius parašus. Šių funkcijų derinys, pritaikytas Ūkio banko Eta banke yra unikalus, neturintis analogų tarp kitų Lietuvos komercinių bankų.

Įgyvendinant naujos kartos finansines paslaugas, Ūkio banke įdiegtas GSM bankas, kur klientai su banku bendrauja SMS žinučių pagalba. Toliau sekė WAP bankas, kuris iki šiol išliko vieninteliu WAP banku Lietuvoje. Banko partneriams ir klientams siūlome „Eta banką”, kaip priemonę atsiskaityti už paslaugas ir prekes internetu , prisijungiant prie „Eta banko” B2B kanalu.

Ūkio banko Eta banke įdiegtame finansinių pranešimų perdavimo modulyje yra panaudotos originalios RSA Security, JAV kompanijos, kuri yra laikoma pasauline elektroninio saugumo sistemų lydere, šifravimo technologijos. Šios priemonės garantuoja elektroninių atsiskaitymų ir informacijos saugumą Eta banke. Elektroninių atsiskaitymų saugumą RSA Security yra patikėję daugiau kaip 300 garsiausių pasaulio finansinių institucijų, tarp jų - Deutsche Bank, Credit Suisse ir kitos.

Pastaraisiais metais Eta banke įdiegta daug paslaugų, kuriomis gali naudotis privatūs asmenys. Pasak Ūkio banko Produktų plėtros departamento direktoriaus Audriaus Sekliuckio, taip siekiama, kad internetine bankininkyste, moderniomis finansinėmis paslaugomis naudotųsi kuo daugiau žmonių. “Didelė dalis mūsų klientų yra ne tik didžiųjų miestų, bet ir provincinių Lietuvos regionų gyventojai. Mes džiaugiamės, galėdami ir jiems per Eta banką pasiūlyti patogias, šiuolaikines bankines paslaugas” – sako A.Sekliuckis. Ūkio banko klientai Kaune ir Klaipėdoje internetu gali atsiskaityti už komunalines paslaugas. Šiuo metu per Eta banką Ūkio banko klientai internetu gali sumokėti už telekomunikacinių bendrovių paslaugas, pasipildyti “Labas” sąskaitą, sumokėti įmokas Ūkio banko lizingo bendrovei, gyvybės draudimo bendrovei “Bonum Publicum”. Šiuos mokėjimus bei kitas bankines operacijas Eta banke klientai gali atlikti ne tik iš turimos sąskaitos banke, bet ir iš Ūkio banko mokėjimo kortelių. Eta banku Ūkio banko klientai naudojasi labai intensyviai. Kiekvienas jo vartotojas per dieną vidutiniškai atlieka po vieną bankinę operaciją internete.


Išsamesnės informacijos teirautis tel 8 37 301 308, 8 614 22641, Jolanta Lunevičienė, viešųjų ryšių konsultantė

2002-10-22

  Konkursai

Konkursai

Infobalt TV

fonas
 

   
INFOBALT: Vokiečių g. 28/17–16, 2001 Vilnius. Tel. 8 22 62 26 23, faksas 8 22 62 26 29, el. paštas: office (eta) infobalt.lt Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos