logo
fonas
Organizatorius
Infobalt
Rangovai
Visus PlenusLitexpo
Partneris
Ūkio ministerija
Interneto tiekėjas
Baltneta
TelevizijaRadijas
TV4RC2
Parodos alus
Gubernija
Rėmėjai
Rėmėjai
 

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

2002 10 21, Vilnius.

Spalio 23-26 dienomis Vilniuje vyksiančioje tarptautinėje informacinių technologijų parodoje INFOBALT 2002 kompiuterių gamybos ir prekybos įmonė BMS pristatys karščiausią šio sezono naujieną – naujus BMS kompiuterius “BMS Expert” ir “BMS Express”.

Naujieji BMS kompiuteriai pakeis iki šiol bendrovės gamintus kompiuterius “Vikingas” ir nuo senųjų skirsis ne tik prekiniu ženklu, išvaizda ir galingumu – jie bus naujoviškai pakuojami ir turės lietuvišką vartotojo instrukciją.

“BMS Expert” tipo kompiuteriai bus komplektuojami tik su “Intel” procesoriais, tuo tarpu “BMS Express” – su kompanijos AMD procesoriais.

“Gerokai atnaujinę kompiuterių surinkimo liniją nutarėme atnaujinti ir pačių kompiuterių įvaizdį”, - sako BMS direktorius Artūras Afanasenka. – “Naujuosius kompiuterius pakuosime į patogias nešti dėžes, kuriose tilps visas kompiuteris su klaviatūra, pelėmis ir kita smulkia periferine įranga. Taip vartotojui bus patogiau – nereikės nešti kelių dėžių, viskas tilps vienoje.”

Naują BMS kompiuterių įvaizdį parodoje INFOBALT 2002 puikiai iliustruos ir įdomiai apipavidalintas kompanijos stendas. Jame kompiuterių mėgėjai galės pabendrauti su kompanijos atstovais, išbandyti naujus lietuviškus kompiuterius ir juos nusipirkti, susipažinti su kitomis BMS naujienomis bei gauti smagių suvenyrų. BMS stendo numeris – 4.14.

Apie bendrovę

UAB BMS įkurta 1993 m. Bendrovė užsiima kompiuterių, jų komponentų ir periferinės įrangos importu, kompiuterių gamyba, didmenine ir mažmenine prekyba. BMS taip pat teikia kompiuterinės įrangos ir tinklų aptarnavimo paslaugas, konsultuoja ir teikia kitas su kompiuterių eksploatacija susijusias paslaugas.

2001 m. bendroji BMS apyvarta viršijo 22 milijonus litų ir buvo 37% didesnė nei 2000 m., kai ji sudarė 16 milijonų litų.


###

Daugiau informacijos:

Martynas Rusteika
Baltijos viešųjų ryšių grupė (BVRG)
tel. / faks.: +370 5 215 33 77
el. paštas: info@bvrg.lt
internetas: www.bvrg.lt

2002-10-21

  Konkursai

Konkursai

Infobalt TV

fonas
 

   
INFOBALT: Vokiečių g. 28/17–16, 2001 Vilnius. Tel. 8 22 62 26 23, faksas 8 22 62 26 29, el. paštas: office (eta) infobalt.lt Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos