logo
fonas
Organizatorius
Infobalt
Rangovai
Visus PlenusLitexpo
Partneris
Ūkio ministerija
Interneto tiekėjas
Baltneta
TelevizijaRadijas
TV4RC2
Parodos alus
Gubernija
Rėmėjai
Rėmėjai
 

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

PRANEŠIMAS SPAUDAI

2002 spalio 21 d.

UAB “ELEKTRONINĖ PREKYBA IR KO.” PRISTATO KONFIDENCIALIOS INFORMACIJOS

APSAUGOS SISTEMĄ

„Elektroninė prekyba” ir ko., “Aladdin softwate security R.D.” oficialus atstovas ir partneris, pristato unikalią informacijos apsaugos sistemą, sukurtą bendros Rusijos-Izraelio bendrovės “Aladdin software security R.D.”. Šią sistemą sėkmingai naudojasi daugelio šalių specialiosios tarnybos: Rusijos FST, Izraelio Mosad, JAV CŽV ir kitos.

Ši sistema susideda iš kelių apsaugos komponentų:

• Secret Disk,

• Network Logon,

• Secret Disk Server,

• Internet Logon,

Kiekvienas iš šių produktų gali buti įdiegtas atskirai ir drauge su kitais produktais, visi vartotojo kompiuteryje esantys duomenys šifruojami kriptoalgoritmais.

Įdiegus apsaugos sistemą į kompiuterį, vartotojas gali būti užtikrintas, kad ja niekas nepasinaudos be jo žinios, kad jo elektronį paštą skaitys tik tie žmonės, kuriems vartotojas leis tai daryti, vartotojui nereikės prisiminti sudėtingų slaptažodžių, naudojamų pasijungti prie nutolusių serverių ar kitų resursų. Naudojant šią sistemą, visi pasijungimui naudojami slaptažodžiai ar sertifikatai saugomi rakte „eToken“ ar „Smart Card“, ir juos išgauti galima tik įvedus unikalų PIN kodą. Net pametus ar kitaip netekus rakto „eToken“, vartotojo kompiuteryje esančia informacija negalės pasinaudoti niekas, nes naudojami 2 PIN kodai: vienas tikras, o kitas - rakte esančios informacijo sunaikinimui. Sistemoje numatyta ir galimybė momentinio informacijos sunaikinimo paspaudus «pavojaus mygtuką», kuris veikia radijo bangomis. Sistema dirba su visomis įmanomomis duomenų bazėmis, buhalterinėmis ar specifinėmis programomis.

eToken atitinka Europos sąjungos ISO, EMC, FCC, UL92 keliamus reikalavimus.


Romualdas Venckevičius
Pardavimų vadybininkas
UAB «Elektroninė prekyba ir Ko.»
Telefonai: +370 5 278 08 74
El. paštas: romas@software.lt
URL: http://www.software.lt

2002-10-21

  Konkursai

Konkursai

Infobalt TV

fonas
 

   
INFOBALT: Vokiečių g. 28/17–16, 2001 Vilnius. Tel. 8 22 62 26 23, faksas 8 22 62 26 29, el. paštas: office (eta) infobalt.lt Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos