logo
fonas
Organizatorius
Infobalt
Rangovai
Visus PlenusLitexpo
Partneris
Ūkio ministerija
Interneto tiekėjas
Baltneta
TelevizijaRadijas
TV4RC2
Parodos alus
Gubernija
Rėmėjai
Rėmėjai
 

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

Lietuvos IT&T bendrovės “ELSIS”, žinomos kaip integruotų sistemų diegėjos, patirtį ir paslaugas išplės D.Britanijos kompanijos Fact Delta konsultacijos verslo valdymo sprendimų srityje.

Partnerystė su Fact Delta bendrovei “ELSIS” leis rinkai pasiūlyti itin patrauklius verslo sprendimų paketus, skirtus elektroninio verslo, ryšių su klientais valdymo (CRM), įmonės išteklių planavimo (ERP) ir atsiskaitymų procesų integravimui bei sklandaus jų funkcionavimo užtikrinimui.

“Bendradarbiavimi su Fact Delta teiksime paslaugas, pilnai atitinkančias mūsų tiekėjų ir užsakovų poreikius ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos regione”, - sako Aurimas Baliukevičius, “ELSIS” Verslo sprendimų veiklos krypties vadovas.

Fact Delta yra konsultacinė kompanija, kurianti ir vystanti technologinius verslo sprendimus (tarp jų CRM), kurių paskirtis - stiprinti įmonių konkurencingumą bei sąveikos su klientais, tiekėjais ir darbuotojais ryšius.

Spalio 23-26 d. Vilniuje Litexpo parodų rūmuose vykstančios parodos INFOBALT 2002 metu S1.04 stende bus pristatyti “ELSIS” ir Fact Delta siūlomi sprendimai, taupantys e-verslo srityje dirbančių įmonių laiką ir sudarantys sąlygas efektyviai vykdyti bendrus projektus net kelių įmonių mastu.

Norėdami susitikti su Fact Delta atstovais, užsiregistruokite el.paštu: mailbox@factdelta.com


Dovilė Keleraitė
UAB "ELSIS" Atstovė ryšiams su visuomene
Tel. 8 (5) 2688125
Mob. tel. +370 687 87900
El.paštas: dovile.keleraite@elsis.lt

2002-10-16

  Konkursai

Konkursai

Infobalt TV

fonas
 

   
INFOBALT: Vokiečių g. 28/17–16, 2001 Vilnius. Tel. 8 22 62 26 23, faksas 8 22 62 26 29, el. paštas: office (eta) infobalt.lt Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos