logo
fonas
Organizatorius
Infobalt
Rangovai
Visus PlenusLitexpo
Partneris
Ūkio ministerija
Interneto tiekėjas
Baltneta
TelevizijaRadijas
TV4RC2
Parodos alus
Gubernija
Rėmėjai
Rėmėjai
 

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

Š.m. liepos mėnesį įsteigusi filialą Estijoje UAB “Minolta Baltia” jau gali pasidžiaugti pirmaisiais laimėjimais. Minolta pasiūlymai pripažinti geriausiais net trijuose rudenio pradžioje skelbtuose valstybiniuose konkursuose, kur bendra pirkimų suma viršys 1,5 mln. Estijos kronų (per 330 000 litų).

Per kelias savaites Minolta skaitmeniniai kopijuokliai, spalviniai ir monochrominiai lazeriniai spausdintuvai, bei faksimiliniai aparatai bus pateikti Estijos Respublikos Teisingumo ministerijai, bei Valstybinei Mokesčių inspekcijai.

“Į Estijos rinką žengėme nusiteikę greitai iškovoti mūsų nuomone mums priklausančią rinkos dalį, nes per mūsų partnerius šioje šalyje atstovaujamos Minolta korporacijos pardavimų rezultatai netenkino nei mūsų nei korporacijos vadovų Japonijoje”, - sakė bendrovės generalinis direktorius Rolandas Viršilas.

Pasak jo, iki šio laiko didžioji dalis tik Lietuvoje biurą turėjusios, bet už Minolta pardavimus ir Estijoje, bei Latvijoje atsakingos bendrovės pardavimų sandorių buvo sudaroma būtent Lietuvoje.

“Mūsų sėkmę Lietuvoje lėmė ne tik mūsų siūlomos biuro įrangos kainos, bet ir profesionalus, bei operatyvus techninio serviso tarnybos darbas. Būtent šito labiausiai pasigęsdavo Minolta klientai Estijoje, bei Latvijoje”, - sakė R.Viršilas.

Kitais metais UAB ”Minolta Baltia” planuoja įsteigti savo filialą ir Latvijoje. Pirmasis žingsnis jau žengtas – po kelių savaičių Rygoje veiklą pradės Minolta Baltia techninio aptarnavimo centro padalinys. Tai daryti skatina ne tik sėkminga pradžia Estijoje, bet ir vasaros pabaigoje Latvijoje laimėtas konkursas lazeriniams spausdintuvams Latvijos energetikos sistemos įmonėms tiekti. Pagal konkurso sąlygas per 2 metus UAB ”Minolta Baltia” “Latvenergo” pateiks įvairių modelių lazerinių spausdintuvų daugiau kaip už 0,5 mln. latų (2,9 mln. litų).

“Minolta Baltia”, įkurta 1991 metais, yra pasaulinių vaizdo apdorojimo ir optinių produktų gamintojų “Minolta” ir “Minolta – QMS” atstovė Lietuvoje. “Minolta Baltia” apyvarta per devynis šių metų mėnesius buvo 22,5 mln. litų - 29 proc. didesnė nei pernai tuo pačiu laikotarpiu. Šiemet bendrovė planuoja pasiekti 33 mln. litų apyvartą – tai būtų 20 proc. daugiau nei pernai (27,5 mln. litų).


Giedrius Mikulskas,
personalo ir ryšių su visuomene skyriaus viršininkas
MINOLTA BALTIA
+370 5 210 77 00
g.mikulskas@minolta.lt

2002-10-17

  Konkursai

Konkursai

Infobalt TV

fonas
 

   
INFOBALT: Vokiečių g. 28/17–16, 2001 Vilnius. Tel. 8 22 62 26 23, faksas 8 22 62 26 29, el. paštas: office (eta) infobalt.lt Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos