logo
fonas
Organizatorius
Infobalt
Rangovai
Visus PlenusLitexpo
Partneris
Ūkio ministerija
Interneto tiekėjas
Baltneta
TelevizijaRadijas
TV4RC2
Parodos alus
Gubernija
Rėmėjai
Rėmėjai
 

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

Vilnius, spalio 24 d. Informacijos technologijų bendrovė „Elektroninė prekyba ir ko.“ Tarptautinėje parodoje „Infobalt 2002“ pristato unikalią informacijos apsaugos sistemą, sukurtą bendros Rusijos-Izraelio bendrovės “Aladdin softwate security R.D.”.

Pasak „Elektroninės prekybos ir ko.“ pardavimų vadybininko Romualdo Venckevičiaus, šia sistema sėkmingai naudojasi daugelio šalių specialiosios tarnybos: Rusijos FST, Izraelio „Mosad“, JAV CŽV ir kitos.

Pristatoma sistema susidedam iš kelių dalių: „Secret Disk”, “Network Logon”, “Secret Disk Server”, “Internet Logon” bei “The bat Pro”. Kiekvienas iš šių produktų gali buti įdiegtas atskirai ir drauge su kitais produktais, visi vartotojo kompiuteryje esantys duomenys šifruojami kriptoalgoritmais.

Įdiegus apsaugos sistemą į kompiuterį, vartotojas gali būti užtikrintas, kad ja niekas nepasinaudos be jo žinios, kad jo elektronį paštą skaitys tik tie žmonės, kuriems vartotojas leis tai daryti, vartotojui nereikės prisiminti sudėtingų slaptažodžių, naudojamų pasijungti prie nutolusių serverių ar kitų resursų.

Naudojant šią sistemą, visi pasijungimui naudojami slaptažodžiai ar sertifikatai saugomi rakte „eToken“ ar „Smart Card“, ir juos išgauti galima tik įvedus unikalų PIN kodą.

Net pametus ar kitaip netekus rakto eToken, vartotojo kompiuteryje esančia informacija negalės pasinaudoti niekas, nes naudojami 2 PIN kodai: vienas tikras, o kitas sunaikina rakte esančią informaciją.

Sistemoje numatyta ir galimybė momentinio informacijos sunaikinimo paspaudus “pavojaus mygtuką“, kuris veikia radijo bangomis. Sistema dirba su visomis įmanomomis duomenų bazėmis, buhalterinėmis ar specifinėmis programomis.

Pašto programa “The bat Pro” savyje turi integruotą antivirusinę programą „Kaspersky Antivirus BO Win WS”.

Pasak R.Venckevičiaus, “eToken“ atitinka Europos Sąjungos ISO, EMC, FCC, UL92 keliamus reikalavimus.

„Elektroninė prekyba ir ko.“, kuri buvo įkurta 2000-ųjų rudenį, yra oficiali „Kaspersky Lab“ ir “Aladdin softwate security R.D.” atstovė ir partnerė Lietuvoje. „Elektroninė prekyba ir ko.“

Pasak „Elektroninė prekyba ir ko.“ komercijos direktoriaus Andriaus Vaičio, bendrovė pagrindinį dėmesį skiria distribucinio tinklo kūrimui bei suteiktų paslaugų techninio palaikymo užtikrinimui.

„Elektroninė prekyba ir ko.“ paslaugomis Lietuvoje naudojasi Prezidentūra, „Lietuvos energija“, Priešgaisrinės apsaugos departamentas, „Daisotra“, kitos šalies įmonės.

Trečiadienį Vilniuje prasidėjusi informacijos technologijų, telekomunikacijų ir raštinės įrangos įmonių asociacijos "Infobalt" organizuojama keturių dienų paroda " Infobalt 2002" yra didžiausia tokio pobūdžio paroda Baltijos šalyse.

Trečiadienį parodoje, kuomet į ją buvo įleidžiami tik informacijos technologijų specialistai, verslininkai bei politikai, apsilankė maždaug 20 tūkst. lankytojų. Antrąją parodos dieną tikimasi sulaukti maždaug 15 tūkst. lankytojų.

Lietuvos informacijos technologijų, telekomunikacijų ir raštinės įrangos įmonių asociacija "Infobalt" parodą rengia jau devintą kartą. Šiemet parodoje yra daugiau kaip 200 dalyvių.

2002-10-24

  Konkursai

Konkursai

Infobalt TV

fonas
 

   
INFOBALT: Vokiečių g. 28/17–16, 2001 Vilnius. Tel. 8 22 62 26 23, faksas 8 22 62 26 29, el. paštas: office (eta) infobalt.lt Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos