logo
fonas
Organizatorius
Infobalt
Rangovai
Visus PlenusLitexpo
Partneris
Ūkio ministerija
Interneto tiekėjas
Baltneta
TelevizijaRadijas
TV4RC2
Parodos alus
Gubernija
Rėmėjai
Rėmėjai
 

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

Vilnius, spalio 24 d. Pardos “Infobalt 2002” pagrindinis loterijos prizas - automobilis „Peugeot 206SW“, kuris demonstruojamas „Sonex grupės“ stende, jau sulaukė didelio parodos lankytojų dėmesio.

Pasak „Sonex grupės“ marketingo direktoriaus Eimundo Mačiulio, ne vienas lankytojas parodos salės apžiūrą pradeda būtent nuo šio automobilio, prie kurio nuolatos būriuojasi besidomintys tiek pačiu automobiliu, tiek ir jame įdiegtomis mobiliomis technologijomis.

„Peugeot 206SW“ automobilyje „Sonex grupė“ demonstruoja „mobilųjį biurą“ – nešiojamąjį kompiuterį, kuris mobilaus GPRS ryšio priemonėmis įjungiamas į internetą arba įmonės tinklą. Taip pat automobilis aprūpintas palydovine GPS sistema, kuri leidžia tiksliai nustatyti automobilio buvimo vietą.

Kompiuteryje įdiegta „Microsoft“ programinė įranga „AutoRoute“ suteikia galimybę vairuotojui nustatyti atstumus tarp objektų, pasirinkti optimalų maršrutą, gauti kitą reikalingą kelionei informaciją.

„Mūsų siūlomas „mobilaus biuro“ sprendimas keliaujantiems ne tik suteikia galimybę ilgesnės kelionės metu gauti reikiamą verslo informaciją, tačiau ir pačią kelionę padaro patogesne bei turiningesne“ – teigė E.Mačiulis.

Būdama didžiausio Baltijos šalyse mobilaus ryšio operatoriaus – „Omnitel“ - partnere, „Sonex grupė“ siūlo ir mobilaus verslo sprendimus. Pernai pramonininkų konfederacijos „Metų Gaminio 2001“ vardas buvo suteiktas „Sonex Grupės“ sukurtam integruotam mobilaus ir elektroninio verslo sprendimui „Link2Business“, kuris šioje parodoje jau pristatomas išplėstas naujomis galimybėmis.

„Sonex grupė“, kaip ir „Infobalt“ parodos rengėjai, siekia, kad kuo daugiau žmonių ateitų į parodą susipažinti su naujomis informacinėmis technologijomis ir jų panaudojimo galimybėmis. Vienas iš būdų pritraukti lankytojus ir yra loterija, kurios laimėtojai apdovanojami vertingais prizais.

Šios loterijos bilietais yra parodos lankytojo bilietai. Pernai vykusios parodos metu surengtos loterijos pagrindinis prizas buvo namų kinas, kurio pagrindą sudarė „Sonex Kompiuterių“ pagamintas galingas „Vector“ kompiuteris.

Trečiadienį Vilniuje prasidėjusi informacijos technologijų, telekomunikacijų ir raštinės įrangos įmonių asociacijos "Infobalt" organizuojama keturių dienų paroda " Infobalt 2002" yra didžiausia tokio pobūdžio paroda Baltijos šalyse.

Trečiadienį parodoje, kuomet į ją buvo įleidžiami tik informacijos technologijų specialistai, verslininkai bei politikai, apsilankė maždaug 20 tūkst. lankytojų. Antrąją parodos dieną tikimasi sulaukti maždaug 15 tūkst. lankytojų.

Lietuvos informacijos technologijų, telekomunikacijų ir raštinės įrangos įmonių asociacija "Infobalt" parodą rengia jau devintą kartą. Šiemet parodoje yra daugiau kaip 200 dalyvių.

2002-10-24

  Konkursai

Konkursai

Infobalt TV

fonas
 

   
INFOBALT: Vokiečių g. 28/17–16, 2001 Vilnius. Tel. 8 22 62 26 23, faksas 8 22 62 26 29, el. paštas: office (eta) infobalt.lt Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos