logo
fonas
Organizatorius
Infobalt
Rangovai
Visus PlenusLitexpo
Partneris
Ūkio ministerija
Interneto tiekėjas
Baltneta
TelevizijaRadijas
TV4RC2
Parodos alus
Gubernija
Rėmėjai
Rėmėjai
 

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

UAB “Nacionalinis atsiskaitymų centras” (NAC) – tarptautinė kompanija, priklausanti Švedijos pašto įmonių grupei “Swedgiro”, turinčiai antrines įmones Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje ir Suomijoje. Lietuvoje įkurta 1998 m.

Mūsų klientai - visos įmonės, kurios turi parengti ir išsiųsti savo klientams šūsnis popierių – sąskaitų, ataskaitų, pranešimų, kvietimų, komercinių pasiūlymų, sveikinimų ir įvairiausios informacijos.

Norėdama šį darbą atlikti kokybiškai ir greitai, įmonė turi didinti personalą bei įsigyti profesionalios įrangos. Taip yra kaupiamas nereikalingas turtas ir švaistomi pinigai, nes šis darbas įmonei jokios finansinės naudos neatneša. Geriausias sprendimas - paslaugų nuoma – veiklos, neuždirbančios įmonei pajamų, atidavimas tam tikrų sričių profesionalams.

Mes spausdiname, automatizuotai sudedame į vokus ir išsiunčiame sąskaitas, ataskaitas, įvairią marketingo medžiagą. Be to, siūlome alternatyvius dokumentų pateikimo būdus ir elektroninių atsiskaitymų paslaugas:

tiesioginį debetą – pastovų lėšų surinkimo būdą, kai pinigai už suteiktas paslaugas ar produktus sutartą dieną iš kliento sąskaitos banke pervedami į kompanijos sąskaitą;

“e-pay” – sąskaitų, ataskaitų bei kitų dokumentų pateikimą, sąskaitų apmokėjimą internetu; www.epay.lt;

“m-pay” – sąskaitų apmokėjimą mobiliuoju telefonu. www.mpay.lt.

Patalpino: Laura Senvaitytė, NACIONALINIS ATSISKAITYMŲ CENTRAS

2002-10-18

  Konkursai

Konkursai

Infobalt TV

fonas
 

   
INFOBALT: Vokiečių g. 28/17–16, 2001 Vilnius. Tel. 8 22 62 26 23, faksas 8 22 62 26 29, el. paštas: office (eta) infobalt.lt Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos