logo
fonas
Organizatorius
Infobalt
Rangovai
Visus PlenusLitexpo
Partneris
Ūkio ministerija
Interneto tiekėjas
Baltneta
TelevizijaRadijas
TV4RC2
Parodos alus
Gubernija
Rėmėjai
Rėmėjai
 

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

UAB „Penki kontinentai“ stende S.1.14 Telekomunikacijų salėje bus pristatomos antrinės įmonės „Lietaus dizainas“ paslaugos.

Bendrovė „Lietaus dizainas“ bene pirmoji Lietuvoje įgyvendina naują kompleksinę interneto tinklapių kūrimo koncepciją: nustatyti tinklapio tikslus, tikslinę auditoriją, suprojektuoti, suprogramuoti tinklapį, sukurti  modernų dizainą, užsiimti jo rinkodara ir reklama.

Vienas iš pastaruoju metu sėkmingiausių interneto projektų Lietuvoje – realybės šou „Akvariumas“ tinklapis. Rengdama šį projektą „Lietaus dizaino“ grupė ne tik naudojosi moderniausiomis dizaino priemonėmis („Flash“ ir kt.), bet ir įgyvendino rinkodaros strategiją. Jai pavyko pritraukti daugybę lankytojų, sukurti virtualią bendruomenę.

Virtualią bendruomenę puikiai pavyko sukurti ir atidarius internete „Hario Poterio“ svetainę www.harispoteris.lt su daugybe pramogų – žaidimais, viktorinomis, konkursais. „Hario Poterio“ virtualiuose klubuose jau yra per 5 000 narių.

Naujausi bendrovės įgyvendinami projektai: Tarptautinės verslo mokyklos svetainė, nuteistųjų savitarpio pagalbos organizacijos „Laikas“ interneto svetainė, nepriklausomos Lietuvos aktorių agentūros svetainė (www.casting.lt).

UAB „Lietaus dizainas“ rinkodaros specialistai artimiausiu metu numato išleisti knygą apie interneto rinkodarą. Dėl reklamos strategijos ir rinkodaros knygos prašome kreiptis el. paštu info@lietus.lt.

 


 

Patalpino: Loreta Klebonaitė, PENKI KONTINENTAI

2002-10-16

  Konkursai

Konkursai

Infobalt TV

fonas
 

   
INFOBALT: Vokiečių g. 28/17–16, 2001 Vilnius. Tel. 8 22 62 26 23, faksas 8 22 62 26 29, el. paštas: office (eta) infobalt.lt Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos