logo
fonas
Organizatorius
Infobalt
Rangovai
Visus PlenusLitexpo
Partneris
Ūkio ministerija
Interneto tiekėjas
Baltneta
TelevizijaRadijas
TV4RC2
Parodos alus
Gubernija
Rėmėjai
Rėmėjai
 

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

Kaip daugelis pastebėjo, pastaruoju metu pagreitį įgauna įvairūs telekomunikaciniai sprendimai, kurie remiasi IP (Internet) telefonijos technologija. Mes taip pat norėtume pasiūlyti Jūsų dėmesiui keletą Internet telefonijos taikymo galimybių, kuriomis galite pasinaudoti jau šiandien.

Nemokamas ryšys tarp įmonės filialų

Įdiegus mūsų siūlomus Internet telefonijos įrenginius įmonės filialuose, visi pokalbiai tarp filialų tampa nemokami. Įmonei reikia mokėti tik už Interneto ryšį, be to, įsigijus įranga pas mus, įmonė turės galimybę skambinti į užsienį daug pigiau (Dauguma ES šalių - 0,24-0,30 Lt/min skambinant į fiksuotą tinklą).

Pats sau telekomas!

Kadangi Lietuvos Telekomo monopolio fiksuotam ryšiui pabaiga jau visai ant nosies, pats laikas susimąstyti, kad, galbūt, verta steigti savo telekomą! Įsigiję aparatinę ir programinę irangą mūsų firmoje, Jūs turėsite galimybę tai padaryti! Mūsų siūlomas aparatinės ir programinės įrangos komplektas užtikrina tokio mini telekomo funkcionalumą: Išankstinių pokalbių kortelių generavimas, procento pardavimo agentams paskaičiavimas, automatinis balanso suderinimas su kitais internet telefonijos paslaugų tiekėjais, pokalbių išklotinės ir t.t. ir pan.

Tarptautinių telefono skambučių punktai

Mūsų įranga įgalina steigti pigių tarptautinių skambučių punktus (call shop), kurie populiarūs užsienio šalyse. Šiuo atveju klientui tereikia ateiti į pokalbių punktą ir, nusipirkus tam tikrą skaičių minučių, čia pat jas prakalbėti. Jokių papildomų mokesčių klientui. Patogu ir paprasta, ar ne?

Beje, ieškome partnerių steigti tokius pokalbių punktus.

Susidomėjusius mūsų įranga ar paslaugomis mielai kviečiame apsilankyti mūsų Interneto svetainėje.

Patalpino: Modestas Tamutis, FLOPAS

2002-10-17

  Konkursai

Konkursai

Infobalt TV

fonas
 

   
INFOBALT: Vokiečių g. 28/17–16, 2001 Vilnius. Tel. 8 22 62 26 23, faksas 8 22 62 26 29, el. paštas: office (eta) infobalt.lt Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos