logo
fonas
Organizatorius
Infobalt
Rangovai
Visus PlenusLitexpo
Partneris
Ūkio ministerija
Interneto tiekėjas
Baltneta
TelevizijaRadijas
TV4RC2
Parodos alus
Gubernija
Rėmėjai
Rėmėjai
 

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

Šiuolaikinis verslas neįsivaizduojamas be informacinių ir interneto technologijų. Visos didesnės įmonės yra susikūrusios ar jau kuriasi savo virtualiuosius biurus – interneto svetaines. Jose pristatoma firmos veikla, gaminama produkcija. Dalis iš jų turi įkūrę savo elektronines parduotuves.

UAB „Penki kontinentai“ siūlo pasirinkti Jūsų verslui tinkamą interneto ir elektroninės komercijos sistemą, kuri padės efektyvinti verslą, sutaupyti laiko ir pinigų. Sistemomis naudotis paprasta ir patogu, nereikia įgyti jokių ypatingų įgūdžių.

Sistemos bus pristatytos bendrovės stende S1.14 Telekomunikacijų salėje.

Tinklapio struktūros ir turinio tvarkymo sistema „I-manager"

Panaudojant šią sistemą patogu sukurti įmonės svetainės struktūrą, o vėliau bet kada ją pakeisti. Tam nereikia jokių specialių žinių ir programuotojų pagalbos.
Asmuo, kuriam suteikta teisė keisti svetainės struktūrą ar turinį (arba ir tą, ir tą) gali prisijungti prie sistemos bet kurio metu iš bet kurios pasaulio vietos, kur tik yra internetas. Tai leidžia atnaujinti informaciją internete itin operatyviai. Pvz., paskelbti firmos naujoves svetainėje gali firmos atstovas, išvykęs į komandiruotę iš kitos šalies.

Sistema įdiegta ir veikia bendrovės interneto svetainėse:
www.5ci.lt, www.bs2.lt, www.skynet.lt, www.ic.lt, www.ratai.ltwww.ambasada.lt, www.zyxel.lt, www.aladdin.lt ir kt.;

užsakovų projektuose: www.snoras.com, www.vbiv.lt, www.westexpress.lt, www.airlithuania.lt, www.mglogistics.com, www.baclinic.ltwww.kazbalt.lt , www.b-planuk.com, www.midus.lt, www.graidi.lv, www.sphagnum.lt, www.ekranas.lt, www.bva.ltwww.somi.ltwww.rezetas.lt   ir kt.

El. prekybos valdymo sistema „Trade-manager v.1.0"


Jei įmonė užsiima prekyba, jai pravartu įdiegti į interneto svetainę elektroninės prekybos sistemą ir pelnytis iš prekybos per internetą.
Sistema leidžia sukurti išsamų prekių katalogą, patogiai administruoti elektroninę parduotuvę per internetą bet kuriuo paros metu, iš bet kurios vietos, kur tik yra internetas. Parduotuvei sukurti nereikia jokių specifinių programavimo žinių. Parduotuvės administratorius gali pasirinkti skyrių struktūrą, prekių pristatymo, atsiskaitymo už prekes būdus ir kt.

Be to, sistema leidžia rinkti statistinius duomenis apie pirkėjų aktyvumą ir prekių populiarumą. Jūsų pardavimo vadybininkams ir parduotuvės personalui nereikės specialaus išsilavinimo, kad galėtų įtraukti prekes į interneto katalogą. Darbui „Trade-manager“ tereikia paprasto kompiuterio, prijungto prie interneto.

Sistema įdiegta el. knygyne www.books.lt, universalioje parduotuvėje http://shop.commerce.lt, „Lietuvos draudimo“ svetainėje www.ldr.lt , kurioje galima per internetą įsigyti kelių rūšių draudimo polisus.

Klientų veiksmų ir sąskaitų tvarkymo sistema „Bill-manager 1.0"

Jei Jūsų įmonė turi daug klientų, kurie nuolat perka prekes ar paslaugas, jai praverstų Klientų veiksmų ir sąskaitų tvarkymo sistema. Atsakingasis įmonės darbuotojas (administratorius) ar buhalteris realiuoju laiku gali stebėti savo klientų skaičių, apmokėtas ir neapmokėtas sąskaitas. Taip galima sutaupyti įmonės lėšų ir personalo darbo laiko. Vienas administratorius gali lengvai tvarkyti ir analizuoti daugybės įmonės klientų duomenis. Prie duomenų jis gali prieiti bet kuriuo metu nebūtinai iš to paties kompiuterio, o iš skirtingų darbo vietų per internetą.
Klientui tokia sistema taip pat patogi. Jis patogiu laiku gali internete stebėti ir kontroliuoti savo išlaidas, palyginęs kelių mėnesių duomenis.

Sistema naudojama „Penkių kontinentų“ interneto vartotojų (http://accounting.5ci.lt ), optinio kabelio tinklo Skynet“ (http://accounting.skynet.lt ) vartotojų, interneto kavinės „Despina“ klientų apskaitai.

Elektroninė mokesčių mokėjimo sistema „Payments-manager 1.0"

Ar dar neatsibodo kas mėnesį stovėti eilėse, kad galėtumėte susimokėti už buto išlaidas? Lietuvos internete jau veikia sistema, leidžianti per internetą atsiskaityti už komunalines paslaugas.

Informacinio verslo paslaugų įmonės svetainėje www.ivpi.lt  už komunalines paslaugas per internetą gali susimokėti vilniečiai. Sistema ne tik išlaisvina nuo eilių, bet ir nuo varginančio išlaidų skaičiavimo ir popierinės knygelės pildymo. Nurodžius skaitiklių duomenis ir tarifus, sistema automatiškai pateikia mokėtiną sumą.
Jei norite susimokėti už paslaugas, tereikia paspausti mokėjimo mygtuką ir kiek lukterti, kol nurodyta pinigų suma iš Jūsų banko sąskaitos bus perversta paslaugų teikėjui. Bet kuriuo metu internete galima pasižiūrėti ankstesnius mokėjimus, palyginti kelių mėnesių duomenis.

Šioje interneto svetainėje panaudota elektroninė mokesčių mokėjimo sistema „Payments-manager 1.0“. Panaudojant ją, būtų galima sudaryti sąlygas atsiskaityti už telekomunikacines, interneto, išperkamosios nuomos, draudimo, automobilių stovėjimo ir kt. paslaugas.


Elektroninėms sistemoms „Trade-manager“ ir „Payments-Manager 1.0“ atsiskaitymams per internetą bankų mokėjimo kortelėmis naudojamas „Penkių kontinentų“ sukurtas Virtualusis autorizacijos modulis („VAM 1.0“), garantuojantis saugų ir patikimą pinigų pervedimą iš kortelės į banką.

Dokumentų tvarkymo sistema PDS

Neretai darbui su vienu dokumentu įmonės direktorius, vadybininkas ar kitas darbuotojas sugaišta keletą valandų. PDS (products, documents, service – produktų, dokumentų, paslaugų) sistema skirta tvarkyti komercinei informacijai: užsakymų, pardavimų ir garantinės priežiūros informacijai kaupti ir analizuoti.
Tai patogi verslo organizavimo priemonė, leidžianti sutaupyti laiko ir išteklių. PDS leidžia greitai apskaičiuoti atskirų produktų kainas ir bendrą užsakymo ar pirkimo kainą. Tos pačios ataskaitos gali būti pateiktos skirtingai: pagal produktus, bendroves, šalis, laikotarpius, galutinius vartotojus, dokumento statusą, kiekį, kainas ir kt.

Naudodamiesi šia sistema, su savo partneriais užsienyje sutartis sudaro UAB „Penki kontinentai“ ir UAB „Penkių kontinentų bankinės technologijos“.

Dėl el. komercijos sistemų kreipkitės el. paštu: e-komercija@5ci.lt, tel. 664587

 

 

Patalpino: Loreta Klebonaitė, PENKI KONTINENTAI

2002-10-16

  Konkursai

Konkursai

Infobalt TV

fonas
 

   
INFOBALT: Vokiečių g. 28/17–16, 2001 Vilnius. Tel. 8 22 62 26 23, faksas 8 22 62 26 29, el. paštas: office (eta) infobalt.lt Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos