logo
fonas
Organizatorius
Infobalt
Rangovai
Visus PlenusLitexpo
Partneris
Ūkio ministerija
Interneto tiekėjas
Baltneta
TelevizijaRadijas
TV4RC2
Parodos alus
Gubernija
Rėmėjai
Rėmėjai
 

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

Adobe InDesign 2.0 CE

Puslapių maketavimo programinė įranga “Adobe InDesign 2” naujais įrankiais ir technologijomis paskatins jūsų kūrybiškumą ir padės lengviau atlikti maketavimo užduotis. Naujojoje 2.0 versijoje yra objektų skaidrumo priemonės, ilgų dokumentų valdymo funkcijos, supaprastintas lentelių kūrimas, XML importavimas bei eksportavimas, padidintas programos našumas ir daug kitų naujovių.

Pagrindinės programos funkcijos

* Modernios maketavimo ir iliustravimo priemonės. Nuo šiol kiekvienam objektui galima priskirti įvairius šešėlius bei kitus skaidrumo efektus. Naudojant lanksčius lentelių kūrimo įrankius tekstą, atskirtą tabuliacijos simboliais, į lentelę galima paversti vienu žingsniu. Be to, galima tiesiogiai importuoti „Microsoft Word“ ir „Excel“ lenteles neprarandant jų apipavidalinimo. Programoje patobulintas darbas su „OpenType“ šriftais, o naudojant dinaminę vaizdų peržiūrą paveikslėlius lengviau karpyti ir lygiuoti.

* Suderinamumas su kitomis “Adobe” programomis. „InDesign“ bylas galima tiesiogiai eksportuoti „Adobe PDF“ bylas „Adobe Acrobat 4.0“ ar „Acrobat 5.0“ formatu. Jeigu dirbate su “Adobe Photoshop” ar “Adobe Illustrator” programine įranga, galėsite perkelti jų bylas išsaugodami skaidrumo efektus. Spalvų suderinimui tarp „InDesign“, „Illustrator“ ir „Photoshop“ naudojama nauja „Adobe Color Engine“ technologija. Programa pritaikyta bendradarbiavimui internetu naudojant „Adobe Studio“ programinę įranga. „InDesign“ puikiai suderinta „Mac OS X“ operacijų sistemai.

* Spartus ir patogus darbas. Naujojoje programoje dokumentai atverčiami, išsaugomi ir uždaromi sparčiau, be to, paspartintas darbas su didelės raiškos vaizdais. Norint nuosekliai sunumeruoti daugelio dokumentų puslapius, sukurti jiems turinius bei indeksus, galima juos sugrupuoti į knygas. Be to, programoje įdiegtas naujas sparčiosios peržiūros prieš spausdinimą valdymas, galimybė pritaikyti tekstui stilių pažymėjus teksto rėmelius bei nauja „Glyph“ paletė, skirta specialiųjų simbolių, susietų su tam tikru šriftu, peržiūrai, pažymėjimui ir įterpimui.

* Patobulintas spausdinimas ir informacijos publikavimas. Naujojoje „InDesign“ versijoje spausdinimo aplinka pakeista atsižvelgiant į tūkstančių spaudos profesionalų pageidavimus, tačiau stiprioji programos pusė – ne vien spauda. Sukurtus dokumentus galima išsaugoti SVG (Scalable Vector Graphics), ar „Adobe PDF“ (t.p. elektroninių knygų) formatais, importuoti ar eksportuoti duomenis XML kalba. Darbas grupėse „InDesign“ realizuotas naudojant „WebDAV“ technologiją. Programa labai glaudžiai susieta su „Adobe GoLive“ programine įranga. 

 

Speciali kaina vartotojams, jau turintiems "Adobe Pagemaker" programą:

Kaina: 1395.00

Patalpino: Remigijus Gineitis, Baltic Amadeus distribucija

2002-10-18

  Konkursai

Konkursai

Infobalt TV

fonas
 

   
INFOBALT: Vokiečių g. 28/17–16, 2001 Vilnius. Tel. 8 22 62 26 23, faksas 8 22 62 26 29, el. paštas: office (eta) infobalt.lt Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos