logo
fonas
Organizatorius
Infobalt
Rangovai
Visus PlenusLitexpo
Partneris
Ūkio ministerija
Interneto tiekėjas
Baltneta
TelevizijaRadijas
TV4RC2
Parodos alus
Gubernija
Rėmėjai
Rėmėjai
 

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

PARA UAB "Paslaugos raštinei" parodos INFOBALT 2002 metu, pademonstruos mobiliojo biuro galimybes, taip pat galima bus stebėti tiesioginį vaizdo perdavimą iš lauke stovinčio automobilio į mūsų stendą L5 salėje.

"Lengva jungtis į laisvę", tokią galimybę mums suteikia šiuolaikinės technologijos, tokios kaip Wireless LAN, BlueTooth, GPRS, MMS. Naudodamiesi bevieliais tinklais, Jūs esate laisvas nuo begalės laidų, tai netik patogu, bet ir solidu.

Šiuolaikinės technologijos įgalina mus sujungti įvairius įrenginius bevielėmis jungtimis, tai gali būti "Wireless LAN" ar "BlueTooth" technologija. šios technologijos užtikrina saugų bei greitą duomenų perdavimą, jų įdiegimas nėra sudėtingas.

Turėdami mobilūjį telefoną su GPRS funkcija jūs galite laisvai keliauti neprarasdami ryšio su biuru. Naudodami mobilūjį telefoną su GPRS, bei nešiojamą kompiuterį ar delninuką, Jūs visada laiku gausite elektroninį paštą, laisvai galėsite siūsti ir gauti duomenis, bei užsiimti laisvalaikiu, sinchronizuoti mobilūjį telefoną su kitais įrenginiais.

Šios technologijos įgalina mus būti laisvais nuo darbo vietos, mes tampame mobilūs ir nepriklausomi.

 

Patalpino: Antanas Levickas, PASLAUGOS RAŠTINEI

2002-10-22

  Konkursai

Konkursai

Infobalt TV

fonas
 

   
INFOBALT: Vokiečių g. 28/17–16, 2001 Vilnius. Tel. 8 22 62 26 23, faksas 8 22 62 26 29, el. paštas: office (eta) infobalt.lt Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos