logo
fonas
Organizatorius
Infobalt
Rangovai
Visus PlenusLitexpo
Partneris
Ūkio ministerija
Interneto tiekėjas
Baltneta
TelevizijaRadijas
TV4RC2
Parodos alus
Gubernija
Rėmėjai
Rėmėjai
 

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

Uab "Mokesčių srautas" šiemet pristato net dvi naujoves paremtas naujausiomis IT technologijomis.

 Viena iš pristatomų naujovių - tai seminarų ciklas internete ir auditorijoje (kuriuos veda dr. Zina Gaidienė) pavadinimu vadybos apskaita. Projekto tikslas supažindinti apskaitos specialistus su naujausiais apskaitos metodais ir išmokyti rengti vadybos sprendimams reikalingą informaciją. 

Vadybos specialistams projektas padės įvertinti apskaitos informacijos  tinkamumą, bei priimti teisingus vadybos sprendimus.  Plačiau tinklapyje http://www.countline.lt ...

 Kita pristatoma naujiena - iBlankai.  Tai internetinis jau pamėgto CD "Blankai" programos modulis, kuris leis parsisiųsdinti blankų formas iš tinklalapio http://www.countline.lt .

 Tarp visų naujovių reikėtų paminėti ir daugiau naudingų patobulinimų įdiegtų į mūsų produktus. Pavyzdžiui - nauja CD “Blankai” produkto versija, papildyta sutarčių, raštvedybos, pajamų mokesčio lentelės ir sąskaitų plano moduliais.

 Mūsų stende (stendo numeris S5.02) taip pat galėsite susipažinti su seminarais internete ir auditorijoje mokesčių temomis, kuriuos veda auditorius Artūras Kapitanovas.

Patalpino: Natalja Portnovaitė, MOKESČIŲ SRAUTAS

2002-10-18

  Konkursai

Konkursai

Infobalt TV

fonas
 

   
INFOBALT: Vokiečių g. 28/17–16, 2001 Vilnius. Tel. 8 22 62 26 23, faksas 8 22 62 26 29, el. paštas: office (eta) infobalt.lt Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos