logo
fonas
Organizatorius
Infobalt
Rangovai
Visus PlenusLitexpo
Partneris
Ūkio ministerija
Interneto tiekėjas
Baltneta
TelevizijaRadijas
TV4RC2
Parodos alus
Gubernija
Rėmėjai
Rėmėjai
 

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

InfoBalt parodos proga teisės portalas INFOLEX.LT paruošė nemažai naujovių teisės aktų paieškos sistemos LITLEX IntERnet vartotojams.

Ypatingai vertingos LITLEX IntERnet sistemoje sukurtos kodeksų sąsajos su teismų praktika, palyginamosios įstatymų straipsnių redakcijos, bei kitos profesionalų lauktos naujovės.

Taip pat  bus pristatyta naujiena - papildytas LITLEX klasifikatorių bei rubrikatorių sąrašas. Šalia esančių sąvadų  "Mokesčių", "Muitinės", "Aplinkos", Aukščiausio teismo aprobuotos "Teismų praktikos" pateikiamas ir naujai sukurtas segtuvas "Statyba", apimantis statybos veiklą reglamentuojančius norminius dokumentus.

Tikimasi, kad šie patobulinimai bus naudingi ne tik profesionalams teisininkams, bet ir specialistams, kasdieninėje veikloje besinaudojantiems norminiais dokumentais.

Parodos metu pristatomos LITLEX naujienos – tai tik nedidelė dalis iš šiuo metų INFOLEX.LT vykdomų projektų. Kviečiame aplankyti mūsų stendą Nr.S5.41 parodos metu ir sužinoti daugiau.

Patalpino: Laimonas Vaišvila, TEISINĖS INFORMACIJOS CENTRAS

2002-10-16

  Konkursai

Konkursai

Infobalt TV

fonas
 

   
INFOBALT: Vokiečių g. 28/17–16, 2001 Vilnius. Tel. 8 22 62 26 23, faksas 8 22 62 26 29, el. paštas: office (eta) infobalt.lt Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos