logo
fonas
Organizatorius
Infobalt
Rangovai
Visus PlenusLitexpo
Partneris
Ūkio ministerija
Interneto tiekėjas
Baltneta
TelevizijaRadijas
TV4RC2
Parodos alus
Gubernija
Rėmėjai
Rėmėjai
 

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

Balandis – „INFOBALT 2002“ simbolis

Šių metų „Infobalt“ informacinės visuomenės savaitės simbolis yra balandis. Vis rečiau prisimenama, kad pašto karvelis civilizacijos priešaušryje buvo naudojamas kaip žinių perdavimo ir keitimosi informacija priemonė.

Sunku pasakyti, kur ir kam pirmą kartą pavyko panaudoti balandį perduodant žinias, tačiau žinoma, kad kaip informacijos perdavėjai balandžiai buvo naudojami ilgose karavanų kelionėse. Per karą balandžiai atskraidindavo pranešimus iš mūšių vietų, antikos laikais atnešdavo žinias apie pergales olimpinėse žaidynėse.

Pirmą kartą valstybiniam pašto ryšiui balandžiai buvo panaudoti Egipte 1146 metais, o vėliau tai paplito visame pasaulyje.

Spalio 23 d. 10.30 val. nuo „Litexpo“ parodų centro balandžiai pakils į padangę. Visiems vilniečiams bei parodos dalyviams tai bus ženklas, kad paroda „Infobalt 2002“ pradeda darbą.

Aitvarų šventė

Spalio 26 d. 11 val. numatytas tradicinis parodos akcentas – parodomieji aitvarų skrydžiai.

Pasirodymo metu skraidys aukštuminiai, pilotuojamieji, oro mūšio ir kiti aitvarai, radijo bangomis valdomi akrobatiniai sklandytuvai. Aitvarai ir RV sklandytuvai kels į orą fejerverkus. Intensyvus pasirodymas truks 30 min.

LR krašto apsaugos ministerijos programa

Krašto apsaugos ministerija parodos „Infobalt“ 2002 metu demonstruos karinėje pramonėje taikomas informacinių technologijų bei telekomunikacijų naujoves, sukurtas bendradarbiaujant su Lietuvos mokslininkais bei aukštosiomis mokyklomis. Parodos lankytojai turės progos pamatyti ir parodomąją programą bei paragauti kareiviškos arbatos.

2002-10-16

  Konkursai

Konkursai

Infobalt TV

fonas
 

   
INFOBALT: Vokiečių g. 28/17–16, 2001 Vilnius. Tel. 8 22 62 26 23, faksas 8 22 62 26 29, el. paštas: office (eta) infobalt.lt Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos