logo
fonas
Organizatorius
Infobalt
Rangovai
Visus PlenusLitexpo
Partneris
Ūkio ministerija
Interneto tiekėjas
Baltneta
TelevizijaRadijas
TV4RC2
Parodos alus
Gubernija
Rėmėjai
Rėmėjai
 

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

Svarbiausias „Infobalt“ informacinės visuomenės savaitės akcentas – paroda „Infobalt 2002“.

Spalio 23 – 26 dienomis Lietuvos parodų centre „Litexpo“ įvyks jau devintoji tarptautinė informacinės visuomenės technologijų paroda „Infobalt 2002“, kurioje ruošiasi dalyvauti daugiau nei 200 mūsų šalies bei užsienio įmonių. Bendras ekspozicijos plotas šiais metais sudarys beveik 12 000 kvadratinių metrų. (Praėjusių metų parodoje norą dalyvauti išreiškė 180 įmonių, o ekspozicijos plotas siekė 11 300 kv. metrų.) Taigi „Infobalt 2002“ – didžiausia informacinės visuomenės technologijų paroda Baltijos regione. Ji orientuota ne tik į specialistus, bet ir į masinį vartotoją. Parodos organizatorė – asociacija „Infobalt“, parodos rengėjai – UAB „Visus Plenus“, UAB Lietuvos parodų centras „Litexpo“.

Lietuva visais lygiais integruojasi į ES struktūras. Naujosios technologijos, ypač ITT, – ne išimtis. Paroda „Infobalt“ jau daugelį metų yra informacinių technologijų ir telekomunikacijų parodų Baltijos šalyse lyderė ir pagrindinis traukos taškas šio regiono verslininkams. Skaičiai byloja, kad paroda „Infobalt“ pagal lankytojų ir dalyvių skaičių bei ITT įmonių „svorį“ yra didžiausias ITT forumas per visą geografinę erdvę tiek nuo Skandinavijos šalių iki tolimiausių Rusijos pakraščių, tiek nuo Baltijos regiono iki pagrindinių Rytų Europos sostinių.

Šių metų parodos „Infobalt 2002“ pagrindinis uždavinys – suvienyti verslo atstovų interesus modernizuojant savo verslą bei paslaugas su masinio vartotojo lūkesčiais įsigyti ir naudoti naujausių ITT technologijų priemones kasdienėje veikloje.

Lietuvos gyventojams ir svečiams bus demonstruojamos naujausių technologijų galimybės, jų pritaikymas įvairiose mūsų gyvenimo ir veiklos srityse. Pavyzdžiui, dar praėjusioje parodoje įdiegtos bevielio interneto ryšio paslaugos šiais metais bus teikiamos ne tik per parodą ir konferenciją – jos gerokai išsiplės už „Litexpo“ parodų salių ribų.

Kvietimų ir bilietų registravimo ir tikrinimo sistema, kurią sukūrė ir įdiegė UAB „KEMEK elektronika“, „Varos Group“ narė, ir viena parodos rengėjų – UAB „Visus Plenus“, yra panaši į tą, kuri šiais metais buvo naudojama „Eurovizijos“ konkurse Taline. Tik ši sistema yra dar modernesnė, nes ji sudaro sąlygas labai greitai patekti į parodą iš anksto internetu užsiregistravusiems lankytojams.

Visas parodos dienas svečiai, atėję į parodą su kvietimu, bus registruojami tam skirtoje palapinėje. Internetu iš anksto užsiregistravę svečiai, nurodę savo registracijos numerį, iš karto gaus nemokamą kvietimą su brūkšniniu kodu. Iš anksto neužsiregistravusius pakviestuosius svečius registruos operatoriai. Prie įėjimo į parodą bilietai ir kvietimai bus tikrinami belaidžiais brūkšninių kodų skeneriais (radijo terminalais) DataLogic Dragon DLL-6110RF. Duomenys iš karto („on-line“ režimu) bus siunčiami į centrinę duomenų bazę ir kontrolierius per sekundės dalį radijo terminalo ekrane pamatys, ar kvietimas galioja. Taip užkertamas kelias norintiesiems kvietimą ar bilietą panaudoti pakartotinai.

Naudojant šią svečių registravimo sistemą, bus sukaupta išsami informacija apie parodoje apsilankiusius specialistus. Be to, internete bus galima tiksliai sužinoti, kiek žmonių apsilankė parodoje.

Kiekvienas parodos lankytojas, įsigijęs 13 Lt kainuosiantį bilietą, dalyvaus ir loterijoje. Jos pagrindinis prizas – automobilis-mobilusis biuras PEUGEOT 206 SW. Kiti loterijos dalyviai kiekvieną parodos dieną galės laimėti mobilųjį telefoną „Nokia 7210“, delninį kompiuterį „Compaq Ipaq“ ir žaidimų kompiuterį „Playstation 2“ su legaliomis žaidimų programomis.

Baigiantis parodai (spalio 26 d. nuo 13 iki 17 val.), moksleiviai ir studentai galės apsilankyti už simbolinį – 1 Lt – mokestį. Tikimasi, jog didelio parodos lankytojų dėmesio susilauks ir E. mugės ekspozicija – ITT laisvalaikio projektai, žaidimai ir kt.

2002-10-16

  Konkursai

Konkursai

Infobalt TV

fonas
 

   
INFOBALT: Vokiečių g. 28/17–16, 2001 Vilnius. Tel. 8 22 62 26 23, faksas 8 22 62 26 29, el. paštas: office (eta) infobalt.lt Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos