logo
fonas
Organizatorius
Infobalt
Rangovai
Visus PlenusLitexpo
Partneris
Ūkio ministerija
Interneto tiekėjas
Baltneta
TelevizijaRadijas
TV4RC2
Parodos alus
Gubernija
Rėmėjai
Rėmėjai
 

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

FIB įrenginių grupė

Fast Ethernet optiniai keitikliai leidžia sujungti nutolusius tinklo segmentus per optinį kabelį. FIB įrenginių grupės optinių keitiklių naudojimas suteikia tokius privalumus:

  • padidinamas tinklo segmentų (arba darbo stočių) pajungimo atstumas. Priklausomai nuo optinės sąsajos nuo keletos iki keliasdešimt kilometrų;
  • gaunamas elektrinis išrišimas, todėl išvengiama parazitinių sroviu atsiradimo nuo elektromagnetinių laukų, žaibo išlydžių ir pan;
  • galima panaudoti esamą tinklo infrastruktūrą, neperkant naujų komutatorių su integruotomis optinėmis sąsajomis;
  • sumažinamos tinklo įrengimo sąnaudas, nes keitikliai statomi tik ten, kur jų reikia. Nelieka perteklinių sąsajų.

Pagrindiniai parametrai

Suderinamumas su sąsajomis:

  • 10BaseT;
  • 100BaseT;
  • 10/100BaseT;
  • 100BaseFL.

Optinės sąsajos pasirinkimas:

  • multi-mode ST arba SC jungtis;
  • single-mode ST arba SC jungtis.

Veikimo nuotolis:

  • 1km;
  • 2km;
  • 15km;
  • 30km;
  • 50km;
  • 120km.

Kviečiame teirautis daugiau informacijos UAB NTSERVICE stende Nr.S1.03

Patalpino: Michael Baron, NTSERVICE

2002-10-17

  Konkursai

Konkursai

Infobalt TV

fonas
 

   
INFOBALT: Vokiečių g. 28/17–16, 2001 Vilnius. Tel. 8 22 62 26 23, faksas 8 22 62 26 29, el. paštas: office (eta) infobalt.lt Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos